Zvěrokruh: PANNA

Láska a intimita

Pokud existuje věc, kterou Panna nedokáže v partnerském vztahu přijmout, tak je to nečestné chování. Panny jsou zemské znamení, proto pokud mají dostatek emocionálních projevů, bývají ve vztahu stabilní a nemají potřebu něco měnit. Také potřebují od svého partnera cítit plnou podporu ve všem, co dělají. Panny mají však ze začátku problém najít si partnera, protože jsou to velmi plaché duše, které se nedokážou ihned naplno otevřít a někomu věřit.

Kariéra

Panna disponuje analytickým myšlením a vysokým pracovním nasazením. Jak již bylo napsáno na začátku, má také sklony vše rozbité opravovat a to platí i o vztazích na pracovišti. Panny by mohly být skvělými programátory, léčiteli, lékaři či analytiky. Někdy však nedokážou ocenit samy sebe a nemají dostatek motivace, jak pokračovat dál. Když však najdou práci, která je bude naplňovat a bavit, jsou schopny se vyšplhat až na vedoucí pozice. Jsou to přirozeně inteligentní osoby, které nemají problém s nikým vyjít.

Zdroj: Shutterstock.com

Pozitivní vlastnosti

  • Panny jsou inteligentní osoby, které dokážou jít až do hloubky problému, aby jej vyřešily.
  • Jsou ze všech zemských znamení nejpraktičtější. Mají pocit, že musejí vše urovnat a do všeho se plést, což v některých případech může být spíše negativní vlastnost.
  • Panna je věrný přítel i partner, na kterého je možné se spolehnout.

Negativní vlastnosti

  • Skromnost, což je sice obecně bráno jako pozitivní rys, je ovšem v případě Panny spíše negativní, protože jim často chybí sebevědomí. Také by si měly více uvědomovat svou hodnotu.
  • Když se pro něco nadchnou, umějí být doslova posedlé a jen těžko se něčeho vzdávají.
  • Nedokážou příliš projevovat své city a z nedostatku emocionálního uspokojení začnou na sobě i svém okolí hledat chyby.

Jak porozumět Panně

Panna patří mezi znamení, které jsou velmi náročné na pochopení. Bývají často uzavřené a emocionálně neschopné projevovat city. Měly by si k sobě tedy najít někoho, kdo je naučí, jak si užívat život, žít jej naplno a přestat určité věci příliš řešit. Pokud tedy chcete, aby po vašem boku byla Panna šťastná, musíte jí dát kousek lásky a ukázat jí, že svět není jen černobílý, ale plný barev a dobrodružství.

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 5. 4. 2017 12:53 Nahlásit obsah