Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď.

Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď. Zdroj: https://www.instagram.com/hairstargetsfit/

Justine, matka dvou dětí, nikdy nebyla příliš spokojená se svou postavou. Tragické okamžiky v jejím životě však prohloubily její problémy s jídlem a váhou natolik, že se rozhodla začít bojovat. A jak vypadá teď?

Justin vždy věděla, že má problémy s váhou a několikrát se pokusila něco s ní udělat. Zkoušela nejrůznější diety – na těch však vydržela pár dní a ztracenou váhu pak vždy nabrala zpět i s dalším kilem navíc.

Její život však v roce 2015 zasáhla krutá událost – její manžel v roce 2015 neunesl nápor svých depresí a vzal si život. Justine přišla o svou životní oporu a ocitla se na úplném dně. Svůj smutek navíc začala řešit jídlem. Smažený fastfood, brambůrky, koblihy, bonbony a mnoho dalšího. Sama Justine se přiznala, že v té době konzumovala 5-10 tisíc kalorií denně. Cítila se po psychické stránce tak špatně, že už neměla ani chuť do života.

Zdroj: www.instagram.com

Justine se na sebe dívala do zrcadla. Ručička váhy se ten den zastavila na 140 kilogramech. V tu chvíli ji napadlo, že si pořídí svou fotografii. Když se na ní později podívala, nemohla uvěřit svým očím. „Tohle přeci nejsem já!“ říkala si. Ve svém zlomeném výrazu nemohla poznat tu kdysi šťastnou ženu.

Ten den se rozhodla, že si začne každý den pořizovat svojí selfie a zároveň bude maximálně usilovat o to, aby na fotografiích opět spatřila sebe samu. Jak vypadá nyní?

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 16. 2. 2017 09:50 Nahlásit obsah