Tento muž zhubl 30 kg a podobá se princi ze slavné kreslené pohádky

Tento muž zhubl 30 kg a podobá se princi ze slavné kreslené pohádky Zdroj: smartlystuff.com

V roce 2015 matka Jeffreyho Kendalla utrpěla poranění mozku. Po nějaké době byla z nemocnice propuštěna, nebylo to však z důvodu, že by se její zdravotní stav zlepšil, ale protože její zdravotní pojištění již nadále nepokrývalo náklady na léčbu.

Jeffreymu nezbývalo nic jiného, než se přestěhovat do matčina domu v Connecticutu, aby se o ni mohl starat. Bohužel i tohle si vzalo svou daň a Jeffrey se začal potýkat s nadváhou a depresemi. Avšak jednoho dne se vše změnilo a to, co se stalo, mu možná zachránilo život.

Jeffreyho dobrý kamarád právě procházel velmi těžkým rozchodem a požádal Jeffreyho, zda by s ním nezačal chodit do posilovny, aby měl nějakou motivaci k cvičení. Jeffrey kupodivu souhlasil a od toho dne jeho život nabral úplně jiný směr.

„Začalo to lehkým tréninkem s lehkými činkami a dohodli jsme se, že v tom budeme každý den pokračovat. Změnil jsem i svůj životní styl – začal jsem dříve vstávat a chodit na procházky při východu slunce, během kterých jsem poslouchal písničky od Beatles, které mi dodávaly sílu. Poté jsem se přes den staral o maminku a pozdě večer chodil na jógu,“ řekl Jeffrey.

Zdroj: smartlystuff.com Jak sám také řekl, zaplatit si osobního trenéra pro něj z finančních důvodů bylo nemožné, ale na YouTube našel spoustu bezplatných videí, podle kterých pravidelně cvičil a cvičí dodnes. Také i jeho jídelníček prošel výraznou změnou, vyřadil sladké nápoje a už si nedopřával večerní svačinky jako dříve.

Zdroj: smartlystuff.com Během dvou let se podařilo Jeffreymu zhubnut neuvěřitelných 30 kilogramů a změnil se k nepoznání. Z odulého mladíka, který ani náhodou nevypadal na 26 let, se rázem stal pohledný mladý muž, který svým vzhledem připomíná kresleného prince z pohádky Kráska a zvíře, ke kterému ho přirovnali uživatelé sociální sítě Reddit, kde svou proměnu zveřejnil.

Zdroj: smartlystuff.com Jeffrey tohle přirovnání vzal vážně a na svůj instagramový profil přidal fotografie, ve kterých se do tohoto prince i stylizuje a skutečně vypadá, jako by mu z oka vypadl.

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2018 10:17 Nahlásit obsah