Žena nemohla dopnout bezpečnostní pás v letadle. To ji namotivovalo k radikální životní změně

Žena nemohla dopnout bezpečnostní pás v letadle. To ji namotivovalo k radikální životní změně Zdroj: Wikr.com

Abychom mohli projít velkou životní změnou, musíme se nastartovat my sami. A k tomu nám může dopomoci, když spadneme z růžového obláčku na tvrdou zem a uvědomíme si realitu. Tak jako Američanka Lyndsey Hooverová, která kvůli své obezitě nemohla jednoho dne dopnout bezpečnostní pás v letadle. A díky tomu se rozhodla svůj život radikálně změnit.

Lyndsey měla celý život nadváhu. Musela se poprat i se všemi problémy, které kila navíc přinášejí. Ať už šlo o zdravotní problémy, nebo dokonce šikanu. Nikdy ale neměla dostatek vůle na to, aby se dala do hubnutí a přebytečná kila shodila. Vždy, když se snažila, její úsilí bylo neúspěšné.

Zdroj: Wikr.com Jednoho dne ale nastal nečekaný zvrat. Nastoupila do letadla a když se snažila zapnout bezpečnostní pás, nešlo to. Důvod? Její tělo bylo příliš objemné a pásem jej nešlo obepnout. Právě tento moment u Lyndsey nastartoval motivaci zhubnout: Sama sobě slíbila, že začne žít zdravěji a bude jiným člověkem.

Zdroj: Wikr.com Lyndsey začala držet přísnou dietu a pravidelně sportovat a také podstoupila bandáž žaludku. Výsledek snažení, které často stálo spoustu sebezapření, se dostavil za několik měsíců: Lyndsey se dostala takřka na polovinu své váhy! Nakonec se svěřila do péče estetického chirurga, který na jejím těle odstranil veškerou přebytečnou kůži.

Zdroj: Wikr.com Lyndsey nyní žije jiný, zdravější život, který už není doprovázen bolestí kloubů, zadýcháváním a pocením při jakékoliv fyzické činnosti. Sama si pochvaluje, že díky radikální změně, kterou ve svém dosavadním životě udělala, je její tělo pružnější a ohebnější než kdykoliv před tím.

Autor:
Publikováno: 30. 1. 2018 10:32 Nahlásit obsah
Loading...