Kategorie Justin Bieber

Článek
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám Internet je zdrojem nekonečného poznání, ale i mnoha absurdních zábav. Terčem spousty z nich se stávají celebrity. Není to tak dávno, co sociální sítě zaplavily fotky bezzubých celebrit. Dalším z absurdních hitů internetu se stávají celebrity s očima Steva Buscemiho.
Článek
Čtenářka píše: Nový film od Justina Biebera – Believe se chystá do kin už na Vánoce
Čtenářka píše: Nový film od Justina Biebera – Believe se chystá do kin už na Vánoce Justin Bieber ještě neoslavil 20. narozeniny, přesto už se do kin chystá druhý film o jeho osobě!
Článek
10 celebrit, které nejvíc nenávidíme
10 celebrit, které nejvíc nenávidíme Jsou slavní, jsou mladí, jsou oblíbení. Zároveň jsou však terčem kritiky, a to jak z řad ostatních celebrit i obyčejných lidí. Některé hvězdy pobuřují svým zjevem, jiné pijí krev svým rozmařilým chováním, další jsou…
Článek
Hit internetu: Celebrity bez zubů
Hit internetu: Celebrity bez zubů Slavné osobnosti bez zubů se šíří internetem jako mor. Stačí najít vhodnou fotografii, trošku si s ní pohrát v programu na úpravu fotek a bezzubá celebrita je na světě. Herci, zpěvačky, modelky, nevyhnulo se to snad nikomu. Možná si říkáte, kam na to ti lidi chodí? To vám neprozradíme, ale pobavit se můžeme, no ne?
Článek
Celebrity se zálibou v tetování
Celebrity se zálibou v tetování Některé celebrity se v tetování opravdu zhlédly. I když vám možná přijde, že za chvíli na sobě nebudou mít jediný volný kousek kůže, tetování samo o sobě je právě součástí jejich image. Kdo k celebritám, které se zamilovaly do tetování, patří konkrétně?