Kategorie Kosmetika

Článek
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu
Vyzkoušely jsme: kakaová kosmetika Cupuacu Pro všechny dámy, které se rády rozmazlují, tu máme dnes něco speciálního. Vyzkoušely jsme exotickou řadu produktů Cupuacu od značky Ziaja, jejichž jemné kakaové vůni zkrátka nešlo odolat. Jaký je náš konečný verdikt?
Článek
Víte, co znamenají všechny znaky na obalech od kosmetiky? Některé jsou důležitější, než jste si myslely!
Víte, co znamenají všechny znaky na obalech od kosmetiky? Některé jsou důležitější, než jste si myslely! Prohlížely jste si už někdy obaly vaší kosmetiky? A rozumíte všem značkám, které jsou na nich vyobrazeny? Určitě jste si všimly, že na kosmetice je například datum spotřeby, tomu rozumíme jistě všichni. Existuje ještě ale jedna značka, která je mnohem důležitější!
Článek
9 věcí, které můžete bez problémů skladovat v lednici
9 věcí, které můžete bez problémů skladovat v lednici Myslíte si, že v lednici můžete skladovat pouze jídlo? Věřte, že pokud v ní máte trochu volného místa, můžete do ní uložit věci, které s jídlem nic společného nemají. Její chladné a suché prostředí je totiž pro některé z věcí přímo stvořené.
Článek
Čtenářka píše: Pryč s celulitidou!
Čtenářka píše: Pryč s celulitidou! Léto už klepe na dveře, koupaliště otvírají sezonu a šílenství „potřebuji nové plavky“ je už tady. Co když nás ale trápí problém, kterého se ne a ne zbavit a bráním nám cítit se sebevědomě. O čem je vlastně řeč? O Celulitidě!
Článek
Využití kokosového oleje: Víte, na co všechno se hodí?
Využití kokosového oleje: Víte, na co všechno se hodí? Využití kokosového oleje je neuvěřitelně univerzální. Dá se použít nejen na jídlo, ale i jako tělová a vlasová kosmetika. Jeho účinky vás rozhodně překvapí! Nejlepší na tom je, že si nemusíte kupovat spoustu výrobků.…
Článek
Velmi zvláštní kosmetické procedury
Velmi zvláštní kosmetické procedury Lidé jsou ochotni pro krásu obětovat vše. Důkazem jsou tyto neobvyklé kosmetické procedury, které většinou v nabídkách našich salónů nenajdeme. Lákalo by vás nechat se namasírovat slonem nebo se koupat v kávě?
Článek
Čtenářka píše: Tipy a triky v líčení
Čtenářka píše: Tipy a triky v líčení Které z nás se zvládne vždycky nalíčit jako super hvězda? Asi žádná. Ale existují super tipy a triky, které nám s tím alespoň trošku pomůžou. Tak se na to vrhněme, ať máme čas je ještě vyzkoušet!
Článek
Čtenářka píše: Bylinná koupel – blaho pro celé tělo
Čtenářka píše: Bylinná koupel – blaho pro celé tělo Hřejivá, blahodárná koupel dokáže nejen zpříjemnit sychravé dny v chladné části roku, ale s tím vhodným koupelovým přípravkem i pomoci od některých zdravotních obtíží. Stačí, když bude obsahovat ty správné výtažky z bylin. Jaké bylinky jsou vhodné pro jaké obtíže? A v jaké formě je do lázně použít?
(9) Načíst více