Co řeknou rysy tváře o vaší povaze a chování?

Co řeknou rysy tváře o vaší povaze a chování? Zdroj: Shutterstock.com

Na internetu se dá najít nespočet věcí, díky kterým si o sobě člověk může zjistit, kým vlastně je, ovšem ne každé z nich se dá věřit. Avšak, co jiného by o vás samotné mělo vypovědět líp než váš obličej? Věřte tomu nebo ne, rysy ve vašem obličeji o vás prozradí sebemenší detaily!

Čelo:

Kulaté čelo

Pokud je vaše čelo jakoby „vypouklé“ znamená to, že jste velmi kreativní žena a máte cit pro umění. Což samozřejmě s sebou nese emotivní povahu, ovšem při důležitých rozhodnutí dokážete logicky a racionálně uvažovat.

Ustupující čelo

Jde o čelo, které není příliš výrazné. Pokud jste majitelkou tohoto čela, jen málokdy reagujete impulzivně a přehnaně, raději si své kroky dopředu dobře promyslíte. Mluvit o tom, jak se cítíte a co vás trápí, pro vás není vůbec jednoduché a někomu se ihned otevřít je pro vás také cizí. Někomu můžete připadat jako komplikovaná osoba, ovšem máte své tajemné kouzlo, které ostatní láka.

Rovné čelo

Rovné čelo značí dokonalou diplomatku, která veškeré své jednání má do posledního detailu promyšlené. Rodina je pro vás na prvním místě a jste pro ni schopná udělat téměř cokoliv, na druhou stranu se také ráda bavíte, protože máte neotřelý smysl pro humor a jste ten typ člověka, který nezkazí žádnou zábavu.

Zdroj: Shutterstock.com

Obočí:

Husté a výrazné obočí

Sice je toto obočí v posledních letech opravdový módní hit, jen málo žen se může přirozeně hustým obočím pyšnit. A vlastně to má i svůj důvod – tito lidé jsou přirozeně obdařeni notnou dávkou sebevědomí a hrdosti. Navíc v sobě nosí životní energii, kterou vkládají do všeho, co dělají. Žena s tímto obočím je rozený vůdčí typ, který miluje výzvy a zdolávání nových cílů.

Tenké obočí

Přirozeně tenké obočí patří ženě, která si ve spoustě věcí nevěří, ovšem svoji nejistotu se snaží všelijak zamaskovat. To z vás však nedělá puťku, jen se do spontánních věcí příliš nehrnete a raději si vše důkladně promyslíte.

Zdroj: Shutterstock.com

Oči:

Velké oči

Pokud jsou vaše velké oči prvním rysem, kterého si lidé na vás všimnou, znamená to, že jste velmi srdečná a hodná osoba. Nikdy nedáváte na první dojem a jste také velmi přátelská a upovídaná žena, se kterou se jistě nikdo nenudí. Dávejte si však pozor na to, aby vaši dobrosrdečnost jen někdo nevyužíval.

Malé oči

Majitelka těchto očí do všeho vstupuje s velkou opatrností a dává si velký pozor na to, koho do svého života pustí. Pokud si však důvěru této ženy získáte, najdete navíc i nejlepší kamarádku či partnerku na celý život, která vás nikdy nezklame.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 13. 6. 2017 10:38 Nahlásit obsah