Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků!

Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků! Zdroj: sxnxvxx.tumblr.com

Prožila jste s přítelem vášnivou noc, kdy jste to trošku přehnali a zůstala vám na ni vzpomínka v podobě cucfleků? Ať už jdete do školy, do práce nebo kamkoliv, tyto barevné potvůrky se prostě nehodí. Proto vám přinášíme tipy, díky kterým se jich zbavíte snadno a rychle!

Led

Pomocí ledu rychle zmrazíte krvinky a díky tomu se zastaví růst cucfleků a zároveň odstraníte i otok.

Lžička

Bude vám stačit obyčejná polévková lžíce. Na chvilku ji dejte do mrazáku a poté si ji přiložte na místo, kde vás zdobí malý dáreček v podobě cucfleku. Abyste dosáhla nejlepšího výsledku, přiložte ji co nejdříve, jakmile se vám cucflek objeví.

Zdroj: Shutterstock.com

Masáž

Pochopitelně se nám někdy nechce hledat led nebo dávat lžičku do mrazáku. Proto se nejrychlejší pomoct ukrývá v našich rukou. Stačí, abyste si postižené místo, alespoň 5 minut masírovala a cucflek úplně zmizí – opět ale musíte bezprostředně poté, co se objeví.

Horký obklad

Když nepomáhá led, vyzkoušejte horkou metodu. Nechte vařit vodu a poté do ní vložte vatový tampón, který potom přiložíte na cucflek. Hlavně opatrně, abyste se nepopálila!

Máta peprná

Máta peprná je skvělá na čaj i do ledových nápojů, ale věděla jste, že vám pomůže i při tomto nešvaru? Její léčivé účinky dokážou cucfleky odstranit jednou provždy!

Zubní pasta

A pokud máte ještě tu s bělícím účinkem, bude to nejlepší kombinace pro odstranění cucfleku. Stačí toto místo jen potřít a je ta tam!

Znáte ještě nějaký osvědčený tip? Podělte se s námi v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 29. 11. 2016 11:05 Nahlásit obsah