OnlyFans modelka Fenella Fox zahodila žiletku a přestala se holit. Její příjmy vzrostly šestinásobně

OnlyFans modelka Fenella Fox zahodila žiletku a přestala se holit. Její příjmy vzrostly šestinásobně Zdroj: Shutterstock

Britská influencerka a tvůrkyně videí na OnlyFans Fenella Fox se rozhodla jít cestou přirozenosti. Otevřeně přiznala, že poté, co si přestala holit podpaží, nohy a další části těla, začala v online světě vydělávat až šestinásobně vyšší částky.

28letá influencerka Fenella Fox je aktivní na Instagramu, TikToku i OnlyFans. Na těchto online platformách těží ze svého přirozeného vzhledu, ke kterému patří i zarostlé podpaží. 

Někteří sledující si ale tuto krásnou dívku kvůli jejím přebytečným chloupkům na těle dobírají. Některé zlé jazyky jí dokonce řekly, že kdyby se začala holit, vydělala by v online světě více peněz.

Právě v reakci na tuto kritiku Fenella Fox natočila video, ve kterém mluví o naprostém opaku. “Často mi někdo říká, že bych “vydělala víc” nebo “udělala lépe”, kdybych se začala holit, ale nevěřím tomu. Od té doby, co se neholím, je má práce výdělečnější i zábavnější,” uvedla britská influencerka.

Fenella Fox otevřeně přiznala, že v době, kdy se holila, její zisk činil v online světě zhruba 780 liber měsíčně. Následně, když zahodila žiletku, vydělává měsíčně 6 200 liber nebo více. Její zisk tedy vzrostl více než šestinásobně.

28letá britská influencerka říká, že chloupky jsou zpátky. Věří rovněž, že ochlupení na ženském těle se stává v současnosti mnohem přijatelnějším nežli dříve.

“Jsem tvůrkyní online obsahu už 10 let. V současné době vidím, že chlupaté podpaží je trendy více než kdy jindy. A to nejen na sociálních sítích,” zamyslela se Fenella Fox, která si všimla, že chloupky na ženském těle se opět vrací do módy.

I když si tato krásná dívka neholí podpaží, nohy a další části těla, hygiena je pro ni velmi důležitá. Chloupky na ženském těle tedy podle ní rozhodně neznamenají zápach nebo špínu.

“Vím, že se to někomu nebude líbit. Ale otevřeně říkám, že důvod, proč někteří lidé považují ženy s chloupky za “páchnoucí”, je to, že oni sami mají špatnou hygienu. Anebo konzumují špatné potraviny, které vedou k tomu, že jejich podpaží zapáchá,” dodala Fenella Fox.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Instagram.com/fenellascorner

Autor:
Publikováno: 29. 6. 2022 08:38 Nahlásit obsah