Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Vsaďte na oleje a vitamín E

Prodloužení a zhuštění řas přírodní cestou: Vsaďte na oleje a vitamín E Zdroj: Shutterstock.com

Která žena by si nepřála mít dlouhé a husté řasy? Pokud vám je příroda nenadělila, nezoufejte, namísto umělých řasou si můžete pomoci sama. Stačí sáhnout po těch správných přípravcích a dokážete si vypěstovat dlouhé a husté řasy jako mrkací panenka.

Umělé řasy a řasenka: Krátkodobé řešení

Umělé řasy nebo prodlužující či zhušťující řasenka. I když výsledek vypadá na první pohled moc krásně, rozhodně to není cesta, která vás dovede ke zdravým a přirozeně vypadajícím řasám.

Přírodní produkty podporující růst řas

Zkoušela jste si někdy prodloužit či zahustit řasy přírodním způsobem? Možná, že vás všichni kolem krmí tím, že dlouhé a husté vlasy získáte pouze umělým zásahem v kosmetickém salonu. Ovšem není tomu tak.

Zkuste růst a zhuštění řas podpořit následujícími přírodními produkty. Pokud se o své řasy budete příkladně a s láskou starat každý den, už po měsíci poznáte rozdíl! 

Zdroj: Shutterstock.com

Arganový a ricinový olej

Své řasy si každý den před spaním natírejte arganovým nebo ricinovým olejem. K tomu, abyste olej nanesla na řasy, použijte čistý kartáček z řasenky.

Jak arganový či ricinový olej působí? Tyto oleje obsahují mastné kyseliny, které vyživují vlasové folikuly, z nichž řasy rostou. Také v sobě mají spoustu antioxidantů, které ovlivňují zdravý růst řas. Arganový a ricinový olej tedy napomáhají tomu, že jsou řasy delší a silnější.

Zelený čaj

Zelený čaj je doslova zázrak, a to ve všech směrech. Nemusíte jej jenom pít, ale ve vychladnutém stavu jej každý večer nanášet na svoje řasy. Přes noc pak bude zázračně působit.

Tip: Zelený čaj, který jste nespotřebovala, můžete uchovávat ve vzduchotěsné nádobě v ledničce po dobu 3 až 4 dnů. V této době jej můžete na řasy bez obav používat.

Jak zelený čaj působí? Zelený čaj obsahuje velké množstí antioxidantů. Právě tyto cenné antioxidanty podporují zdravý růst řas a pozitivně ovlivňují jejich délku i hustotu.

Zdroj: Shutterstock.com

Stoprocentně přírodní bambucké máslo

Promněte malé množství babuckého másla mezi svými prsty, aby se mírně rozpustilo. Máslem následně rovnoměrně potřete svoje řasy a nechte působit přes noc. 

Jak přírodní bambucké máslo funguje? Bambucké máslo obsahuje velké množství vitaminu A a vitaminu E, které vyživují řasy a folikuly a navíc podporují jejich růst.

Vitamin E v kapslích

Otevřete kapsli s tekutým vitaminem E a její obsah naneste rovnoměrně na svoje řasy. Nechte působit 3 až 4 hodiny, nebo ideálně přes celou noc.

Jak vitamín E funguje? Má antioxidační schopnosti, díky čemuž podporuje zdravý růst vlasů. Tím, že budete vitamin E každý den aplikovat na své řasy, zlepšíte také prokrvení v oblasti vlasových folikul. 

Autor:
Publikováno: 29. 4. 2019 12:00 Nahlásit obsah