Švédská modelka se odmítá holit: Co na její přirozený vzhled říkáte?

Švédská modelka se odmítá holit: Co na její přirozený vzhled říkáte? Zdroj: Standard.co.uk

Švédská modelka Arvida Byström je tak trochu jiná. Co se vzhledu týče, jde si svou cestou a nebere ohledy na současné společenské normy. O čem je řeč? Tato modelka se totiž odmítá holit a možná i díky tomu si ji vyhlédly velké módní domy, pro které nafotila několik kampaní. Jestli se vám její přirozený vzhled líbí, nebo ne, to už je věc názoru.

Cítíte se nesvá, když vám po třech dnech neholení vyraší na nohou strniště? To švédská modelka Arvida Byström zaujímá naprosto opačný postoj. Svou image si totiž vybudovala na tom, že se na svém těle prakticky nikde neholí. A na tento svůj styl, který může být pro kdekoho provokativní, je náležitě hrdá.

Zdroj: Littlethings.com I z toho důvodu si ji do své kampaně vybrala firma Adidas. Tato firma chtěla mezi lidmi vzbudit pozdvižení, a proto si vybrala právě tuhle kontroverzní modelku. Na fotkách, které Arvida pro Adidas nafotila, vás tak na první pohled nezaujmou značkové boty, ale modelčina chlupatá lýtka a chloupky v podpaží.

Zdroj: Littlethings.com Trend dnešní společnosti velí zcela něco jiného a přiklání se k hladkým tělům bez jediného chloupku. Možná, že vás proto nepřekvapí, že se Arvida – těsně po té, co fotky k nové kampani vystavila na Instagramu – stala terčem posměšků a nechutných útoků. Někteří uživatelé sociálních sítí jí dokonce vyhrožovali vraždou i znásilněním. 

Zdroj: Littlethings.com A o to právě šlo – vzbudit pozdvižení. Pro Adidas, stejně jako pro Arvidu Byström to bylo skvělé, i když velmi zvláštní zviditelnění.

Zdroj: Littlethings.com Arvida na útoky vůči své osobě reagovala na svém instagramovém účtu zamyšlením o dnešní společnosti. Napsala, že je úspěšnou mladou modelkou, kterou někteří šikanují pouze za „menší vadu na kráse“.  "Nedokážu si představit, jaké to je, když nemáš všechna tato privilegia a snažíš se existovat v dnešním světě", uvedla kontroverzní modelka.

Autor:
Publikováno: 8. 11. 2017 07:35 Nahlásit obsah