Tahle holčička je údajně tím nejkrásnějším dítětem na světě. Co na ni říkáte vy?

Tahle holčička je údajně tím nejkrásnějším dítětem na světě. Co na ni říkáte vy? Zdroj: shareably.net

Každý rodič si myslí, že jejich dítko je tím nejkrásnějším na světě, avšak rodiče této 5leté holčičky jménem Jare mají pravdu. Tomuhle nigerijskému dítěti fotografové přezdívají „anděl“ a není se čemu divit, vždyť vypadá jako živá panenka.

Svatební fotograf Mofe Bamuyiwa zveřejnila řadu fotografií, na kterých zachytil Jareninu krásu a uživatelé internetu nemohou uvěřit, že je dívenka skutečná. Jare má dokonce ještě další dvě sestry, 7letou Jomi a 10letou Jobu, a i tyto dívky mají výrazné avšak zároveň velmi jemné rysy, které je odlišují od všech ostatních.

Jare není profesionální modelkou, ale klidně by jí být mohla. Vždyť už teď má na instagramovém profilu, který jí založila její matka, přibližně 5 000 sledovatelů a sám Mofe doufá, že se na dráhu modelky vydá a přinese jí to několik velmi slibných nabídek.

Zdroj: shareably.net Zdroj: shareably.net Fotograf je také rád, že mohl prolomit stereotyp a světu ukázat, že v Africe nejsou jen hladové a nemocné děti, ale také ty krásné a vzdělané, které si zaslouží obdiv. A co na Jare říkáte vy? Líbí se vám? Podělte se s námi o váš názor v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 9. 8. 2018 13:18 Nahlásit obsah