Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

10 znamení, že si vás chce jednou vzít

10 znamení, že si vás chce jednou vzít

Zaručený recept vám nedáme, ale přeci jen existují jisté náznaky, podle kterých lze odtušit, že to s Vámi Váš partner myslí vážně a že s Vámi počítá i do budoucna. Chcete vědět, jaké to jsou? Čtěte dál…

1. Nestydí se za Vás

Ukazuje se s Vámi „oficiálně“ na firemních večírcích i v partě kamarádů, kde Vás představil, jako svou partnerku. Znáte jeho širší rodinu a nesmíte chybět na žádné větší rodinné oslavě.

2. Nerozhoduje sám za sebe

Důležitá životní rozhodnutí řeší s Vámi. Jestli přijmout novou časově náročnější práci, kam na dovolenou, jaké koupí auto,…

 

3. Plánujete spolu

Už jste zapředli rozhovor na téma děti, nebo jak si představujete svou společnou budoucnost. Vaše představy se shodují nebo se alespoň oba dva snažíte najít kompromis, který by uspokojil částečně oba dva.

4. Používá výrazy jako „my“ nebo „náš“

Tato jednoduchá formulka přišla do vašeho vztahu vlastně sama. Nikdo ji po něm nevyžadoval. Pak jste si ale jednou všimla, že říká „naše dovolená“ místo „moje dovolená“ a „naše koupelna“ místo „moje koupelna“, i když jste to byla Vy, kdo se původně přistěhoval do jeho bytu.

5. Snaží se o usmíření

I když nějaký ten mrak při společném soužití sem tam přijde, nehraje si dlouho na uraženého. Po hádce se snaží o usmíření, protože Vy jste pro něj důležitá. Život bez vás už si nedokáže představit. Nerozejde se s Vámi přece kvůli nějaké malicherné hádce.

6. Je Vaší oporou číslo jedna

Můžete se na něj ve všem spolehnout. Ne, nemusí Vám zrovna dělat vše, co Vám na očích uvidí, stačí, když víte, že v něm můžete hledat oporu v těžkých chvílích. To je snad jeden z největších důkazů toho, že mu na Vás záleží.

7. Společný majetek

Přestali jste již rozdělovat věci na moje a tvoje. Místo toho kupujete věci společné. Například taková koupě společného bytu nebo společné stavební spoření je věc, z níž se těžko vycouvává. Pokud se dostanete k až tak závažným rozhodnutím, máte téměř jistotu, že s Vámi partner počítá i do budoucna.

 

8. Upřednostňuje společné cíle

Je ochoten dát přednost vám a vašim společným cílům před vlastními potřebami. Oželí méně důležité fotbalové utkání svého oblíbeného klubu, protože je potřeba zajet na chalupu, kde přes zimu praskla voda a musí se urychleně opravit.

9. Společný závazek

Máte nějaký společný závazek. Nemusíme se rovnou bavit o dítěti. Začněme něčím méně náročným. Pořídili jste si např. společné zvíře? I kdyby mělo jít jen o papouška nebo činčilí rodinku, je to významný krok ve vašem vztahu.

10. Zná Vaše chyby

Za tu dobu, co jste spolu měl možnost poznat i Vaše chyby, a přesto zůstává s vámi. Má Vás rád se vším všudy, protože mu za to jednoduše stojíte.

Autor:
Publikováno: 21. 8. 2012 18:54 Nahlásit obsah