Chcete vědět, kdo si pravidelně prohlíží váš profil? Sociální sítě vám nabízí tuto jednoduchou možnost

Chcete vědět, kdo si pravidelně prohlíží váš profil? Sociální sítě vám nabízí tuto jednoduchou možnost Zdroj: Shutterstock.com

Téměř každý uživatel Facebooku či jiných sociálních sítí si alespoň jednou zahrál na takového malého stalkera. Sedneme si k počítači nebo vezmeme mobil do ruky a i několikrát denně si prohlížíme profil určité osoby, která se nám třeba líbí. Je tedy pochopitelné, že ani náhodou nestojíme o to, aby to věděla.

Na sociálních sítích je možné najít v této době již každého, od našich prarodičů až po náctileté sourozence. Přesto, že se Facebook snaží své uživatele chránit, zjistit, kdo si pravidelně prohlíží váš profil, není tak nemožné, jako tomu bylo dříve. I když Facebook svým uživatelů zajišťuje a garantuje jistou míru anonymity a bezpečí, i tohle má mezery, které přicházejí s novinkami těchto sítí. 

Zdroj: Shutterstock.com Kromě klasického nahrávání příspěvků se v posledních měsících, především na Instagramu a Facebooku, objevila možnost nahrát videa či fotky do takzvaného příběhu, který bude dostupný pouze 24 hodin a mohu jej vidět jak vaši přátelé, tak i ti, které v seznamu přátel nemáte. Tím tak jednoduše zjistíte, kdo pravidelně sleduje vaše příspěvky a pokud je vždy mezi prvními, kdo je vidí, může vám být na první pohled jasné, že je to váš tajný ctitel či ctitelka.

Takže pro příště si dávejte pozor i vy, aby vás váš idol či vysněná žena neodhalila dřív, než byste chtěli, a tím se prozradili.

Autor:
Publikováno: 15. 10. 2018 09:57 Nahlásit obsah