Co muže na ženách vůbec nepřitahuje?

Co muže na ženách vůbec nepřitahuje? Zdroj: Pixabay.com

Chcete se svému protějšku co nejvíc zalíbit? Snažíte se o dokonalý make-up, sladěné oblečení a perfektní upravenost? To, co vám na sobě přijde hezké a sexy, je ale pro spoustu mužů spíš neatraktivní. Jakým věcem, které muži na ženách absolutně nesnášejí, byste se tedy měla raději vyhnout?

Příliš mnoho make-upu

Zdroj: Thelist.com

Podkladová báze, make-up, rozjasňovač, tvářenka, korektor, oční stíny, oční linky, řasenka, tužka na oči, rtěnka... Právě v tomto případě muži zastávají pravidlo, že čeho je moc, toho je příliš. Naše mužnější polovičky mají rády přirozenost, často je tedy můžete odradit silnou vrstvou make-upu. 

Ženy naopak sílu make-up přeceňují. Myslí si, že čím bude jejich tvář s pomocí líčení dokonalejší, tím atraktivnější pro muže budou. Tuto skutečnost potvrdila i studie odborného magazínu Quarterly Journal of Experimental Psychology.

Pokud nevíte, jak se líčit, vsaďte na přirozenější vzhled, který se mužům stejně líbí nejvíce. Použijte třeba BB cream, řasenku, tvářenku a lesk na rty.

Pečlivě upravené vlasy

Zdroj: Thelist.com

Nemusíte trávit spoustu času u kadeřníka a vydávat za nejnovější vlasové trendy horentní částky. Pokud se chcete zalíbit mužům, vsaďte na přirozenost a nehledejte inspiraci v módních magazínech.

Dle výzkumu Pantene totiž vaše vlasy na první pohled upoutají pozornost až 75 procent mužů. 78 procent z nich přitom na ženách preferuje dlouhé, lesklé a zdravě vypadající vlasy, které jsou rozpuštěné a ideálně vlnité.

Dlouhé gelové nehty

Zdroj: Pixabay.com

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 14. 7. 2017 11:20 Nahlásit obsah