čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře

čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře Zdroj: Shutterstock.com

Tento článek nebude o klasických tipech na romantiku při svíčkách. Snad ještě v žádném romantickém filmu si chlap před vášnivým tangem nebo vyznáním lásky neotevřel lahváče. Dnes se dozvíte, jak opravdu přesvědčit svého muže, že k němu chováte nehynoucí lásku a on vám prostě padne ke kolenům, i kdyby si u toho měl rozbít svůj oblíbený půllitr.

Romantické filmy nás prostě někdy tak trošku tahají za nos. Inspiraci v nich samozřejmě můžeme čerpat i tak, akorát si ji pak musíme uzpůsobit lokálním, českým, a hlavně pivařským podmínkám.

Vzkaz z lásky

Klasika nad klasiky, se kterou, pokud to nepřeženete, nenaděláte žádnou škodu. Jak ho ale vyšperkovat, aby si ho váš miláček opravdu všimnul a ještě byl překvapen? Zkuste udělat vlastní etiketu na jeho oblíbené pivo. Nemusí být zrovna plná srdíček, stačí, když třeba ponese namísto značky jméno vašeho muže. Stejně tak na něj můžete napsat jednoduchý vzkaz: „Pro nejlepšího chlapa pod sluncem!“ Vsaďte se, že takovou flašku si ještě schová, aby si ji mohl otevřít až před kamarády.

Chlapi a bábovky

Někteří chlapi na sladké prostě nejsou. Zákuskem ani domácí buchtou je neokouzlíte. Zkuste něco originálního a neobvyklého.  Namísto zákusku mu dejte chlapácké čokoládové bonbony. Česká čokoládovna Carla spojila oblíbenou chuť chmele s kvalitní čokoládou a vytvořila neobvyklou bonboniéru nazvanou Chmelinky. Pokud jste zdatná hospodyňka a milujete pečení, vyzkoušejte oblíbený anglický recept na čokoládový koláč z černého piva se zakysanou smetanou.

Zdroj: Shutterstock.com

Hurá do plavek

Nevíte jak dostat chlapa do bazénu, natož aby kývl na romantický wellness pro dva? Nalákejte ho na pivo! Zatímco my tajně toužíme po vaně plné šampaňského nebo aspoň vaně plné fialek, mužským přáním se již trh přizpůsobil. Pivní lázně jsou jako ze snu každého milovníka tohoto zlatého nápoje. Naložíte se do vířivky napuštěné pivem. Všude kolem vás se line pivní vůně. Na dosah ruky máte výčep s dostatečnou zásobou piva pouze pro vaši spotřebu. No řekněte samy, jestli tohle není pivní nebe, tak už nic.

Malá domů

Na závěr pro vás máme ještě jeden extra speciální tip. Vyžaduje tak trošku duši dobrodruha a chuť učit se novým věcem. Úspěch je ale zaručen! Představte si, jak před svého milovaného nastoupíte s vlastnoručně uvařeným pivem, navrch pojmenovaném po něm. Jedno oko nezůstane suché. Na domácí vaření piva si můžete koupit již předem připravený set, který proces usnadní. Ty odvážnější z vás se můžou pustit do vaření i bez speciálního vybavení, pouze s velkým hrncem, přesným teploměrem a velkou dávkou trpělivosti.

Publikováno: 10. 2. 2017 13:20 Nahlásit obsah