Deset znamení toho, že je vaše láska ta pravá a vydrží navěky!

Deset znamení toho, že je vaše láska ta pravá a vydrží navěky! Zdroj: Shutterstock.com

Najít si někoho, s kým vám je dobře a dokonale si rozumíte, je opravdové štěstí. Ale najít si zároveň i někoho, s kým vám to vydrží už napořád, je hotový zázrak. A jak tedy poznat, že ten koho milujete, je ten pravý, a že vaše láska i hory přenáší?

Pokud u vás převládá většina níže zmíněných signálů, podle odborníků na lidské vztahy vaše láska nezná mezí a měla by trvat až do konce života!

Překvapujete se

Stačí opravdu jen drobnost. On vám přinese kytku, vy mu zase uvaříte k večeři jeho nejoblíbenější jídlo a navzájem si uděláte neplánovaný romantický večer. Děláte to jen tak, jen proto, aby ten druhý měl radost.

Nasloucháte si

Je velký rozdíl naslouchat a „poslouchat“. Můžete se bavit o čemkoliv, klidně i o tom, jak je venku škaredě. Je však důležité opravdu tomu druhému naslouchat, ne jen poslouchat jedním uchem tam a druhým ven.

Chybíte si

Ačkoliv spolu trávíte veškerý volný čas nebo spolu dokonce bydlíte, jakmile jeden z vás odjede, neskutečně si chybíte a nemůžete se jeden druhého dočkat i po několikaletém vztahu? Tak to si zatleskejte, protože tohle opravdu není obvyklé.

Zdroj: Shutterstock.com

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 14. 1. 2017 13:54 Nahlásit obsah