Jak poznáte, že vás partner podvádí: Podle soukromého detektiva Davida Kinga si všímejte hned několika signálů

Jak poznáte, že vás partner podvádí: Podle soukromého detektiva Davida Kinga si všímejte hned několika signálů Zdroj: Shutterstock.com

Britský majitel soukromé vyšetřovací agentury David King pátrá na zakázku po nevěrnících. Na základě dlouholetých zkušeností prozradil, podle čeho poznáte, že se váš partner zajímá o někoho jiného. Všímat byste si měla hned několika signálů.

Ženská intuice se v 80 procentech nemýlí

Pokud máte pocit, že vás váš partner či manžel podvádí, je více než pravděpodobné, že to tak opravdu je. Majitel britské soukromé vyšetřovací agentury David King říká, že ženská intuice se v 80 procentech případů rozhodně nemýlí. I ženy, které za ním do agentury přijdou s pocitem, že žijí s nevěrníkem, mají až v osmdesáti případech ze sta pravdu.

Je to i tím, že se podvědomě naladily na celou řadu signálů, které svědčí o tom, že je jejich manžel nebo partner podvádí. Které signály tedy nepřímo odkazují na nevěru? David King je shrnul do čtyř základních bodů.

Váš partner se o sebe začíná více starat

V prvé řadě si dávejte pozor na to, když se o sebe začne váš partner zničehonic velmi starat. Více času věnuje své osobní hygieně, častěji chodí ke kadeřníkovi a nakupuje si nové oblečení. 

Zdroj: Shutterstock.com “Také může začít pravidelně chodit do fitness centra nebo používat příjemné parfémy, což u něj dříve nebylo zvykem. Právě změna jeho vzhledu je ten nejzřetelnější signál, kterého si můžete všimnout,” říká David King.

Náhle vás nechce pustit do svého telefonu

Začal si váš partner svůj telefon a účty na sociálních sítích střežit jako oko v hlavě? I v tomto případě vás může nahlodat červík pochybností. Pokud by neměl co skrývat, tak mu nebude rozhodně vadit, že nahlédnete do jeho mobilního telefonu nebo počítače. 

“Když se chcete podívat do jeho telefonu třeba na to, kolik je hodin, může značně znervóznět, což dříve nedělal. Stejně tak vám může přijít divné, že si na svém mobilu či počítači nastavil heslo k odemknutí, které tam dosud neměl,” popisuje britský soukromý detektiv.

Za vším hledá důvod k hádce

David King říká, že spousta jeho klientek uvedla, že se jim jejich partner zdál více naštvaný a agresivnější nežli obvykle. Pro tyto muže byl problém vše, co jejich partnerka řekla a za vším hledali důvod k hádce. 

Zdroj: Shutterstock.com “Pokud se muž cítí vinen, mohou se u něj objevit výbuchy hněvu. Když se následně partneři či manželé pohádají, je to pro podvádějícího skvělý způsob, jak se dostat z domu za svou milenkou,” tvrdí detektiv.

Má nekonečné množství vysvětlení, proč nemůže být doma

Že se něco ve vašem vztahu děje, poznáte i tak, že vám manžel či partner začne mnoha způsoby vysvětlovat, proč potřebuje jít ven. Anebo bude používat spousty výmluv, proč se vrátil pozdě domů.

“Podvádějící muži chodí mnohem častěji pozdě domů. Anebo odcházejí do “společnosti” bez své partnerky, kterou však dříve brali vždy s sebou,” říká David King. Pokud tedy váš partner začne podezřele často chodit ven s kamarády nebo vám ani neřekne, kam se chystá, mějte se na pozoru. Rozhodně to není dobré znamení.

Autor:
Publikováno: 5. 8. 2020 10:29 Nahlásit obsah