Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak poznáte, že vás stále miluje

Jak poznáte, že vás stále miluje

Nebere tě s klukama do hospody, neznáš jeho rodiče, tak to s tebou nemyslí vážně… tyhle a podobné spekulace dívčích magazínů bych v následujících řádcích ráda vyvrátila. Na to jakými signály dávají muži najevo svou přízeň, jsem se raději zeptala přímo jich.

Chci se o ni starat

Když ženu miluju, tak je její štěstí pro mě na prvním místě. Dělám spoustu věcí, které třeba sám považuju za blbosti, ale jí udělají radost. Chci, aby věděla, že ji miluju a k tomu slouží právě tato gesta. Za muže mluví spíš činy než slova, miluju tě pro něj může být příliš niterné na to, aby to řekl či říkal – péče a starost jsou často jeho způsob, jak miluju tě říct.

 

 

Budoucnost

Muž vesměs touží po ženě z krátkodobých důvodů, jako je sex. Teprve, když se zamiluje, začne ho doopravdy zajímat budoucnost. Což se dá poznat tak, že mluví o vás v budoucím čase, chce budoucnost plánovat. Přinejmenším, pokud není plánovací typ, bude se o ní aspoň bavit. Naopak, není-li zamilovaný, nechce o budoucnosti mluvit, tématu se vyhýbá a je to pro něj nepříjemné. Nechce na to totiž ani myslet. Je mu jasné, že kdyby na něj jeho nezájem o budoucnost praskl, o vztah (a dostupný sex) by tak přišel.

"Já to znám od sebe. Když o ni doopravdy stojím, neustále si v hlavě obracím, jak by věci mohly být. Nejdřív bydlení, finance, pak třeba i děti, rodina…"

strana 1 / 3
Autor:
Publikováno: 17. 5. 2014 13:18 Nahlásit obsah