Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak to vidí chlap: čím oplatit muži romantické gesto?

Jak to vidí chlap: čím oplatit muži romantické gesto?

Nosí vám muž květiny, luxusní šperky, skládá poklony, je galantní, na výročí či k oslavě vašich narozenin nezapomene připravit zajímavý program, a vy byste mu ráda nějak jeho pozornost oplatila, ale nevíte čím? Možná vás napadá, že byste mu mohla koupit lístky na fotbal nebo ho bez mrčení pustit na víkend s kamarády... obojí zní dobře, ale tou skutečnou odměnou, kterou muž očekává, je něco jiného.

Možná vás zklamu, ale muži za každé romantické gesto očekávají sex. A to ideálně co nejméně romantický sex. Bez kudrlinek, ňuňání, cukrování a šišlání. A povídání. I ten, který se bude chovat jako největší gentleman na světě, to dělá s vidinou sexu.

 Ve skutečnosti muže romantická gesta otravují, berou je jako nezbytné zlo, protože vy se bez nich zkrátka neobejdete. Neobejdete se bez ujišťování, že jste pro ně něčím víc, než objekty sexuálního zájmu.Navíc s tou vaší romantikou je to takové „zvláštní,“ až by se dalo říct, že tolik o romantiku vlastně ani nejde. Musí něco stát a podle toho je míra, kterou vás gesto potěší, odstupňovaná. Luxusní šperky zahřejou u srdíčka tak nějak víc, zatímco muž, který přijde s květinou lučního kvítí, vypadá jako naivní trouba, který na vašich rtech vyvolá maximálně chápavý úsměv a vy už v hlavě listujete, kdo by vaše touhy naplnil lépe.

 Ale to už se dostáváme někam jinam, zkrátka pokud chcete muži oplatit romantické gesto, odvažte se víc v posteli a dopřejte mu to, co má rád, i když to třeba není úplně podle vašeho gusta. Řeč je o masáži prostaty, spermatu na obličeji a vískání ve vlasech. 

Autor:
Publikováno: 7. 2. 2015 00:00 Nahlásit obsah