Láska hory přenáší! Podívejte se na ty nejpodivnější páry

Láska hory přenáší! Podívejte se na ty nejpodivnější páry

Skoro každý z nás má ve svém okolí nějaký pár, o kterém si říká: „Jak je možné, že se právě tihle dva dali dohromady?!“ Inu, láska je slepá a snad právě proto vznikají partnerské dvojice, nad kterými můžeme jen nevěřícně kroutit hlavou.

Je skvělé vědět, že mnohým lidem nezáleží na tom, o kolik je druhý partner starší, jak moc je vysoký nebo naopak maličký. Důležité pro ně je, že svůj čas tráví s někým, koho milují a s kým se cítí dobře.

Přesto však některá partnerská spojení jsou nadmíru podivná a mnozí lidé se podiví, jak je možné, že tahle dvojice je spolu. Inu, jak je vidět, když jde o lásku, jde všechno stranou.

V dnešním videu, ve kterém jsme se zaměřili na bizarní partnerské dvojice, se tak dozvíte něco o ženě, které se beznadějně zamilovala do pouťové atrakce, muži, který před oltář předstoupil se svým polštářem anebo o muži, který se pochlubil svou o 60 let starší přítelkyní. 

Jaký je váš názor? Myslíte si, že je taková láska „normální“ a těmto lidem to může ve vztahu klapat? Nebo by se naopak tito lidé měli stydět a schovávat? Napište nám do komentářů a podělte se s námi o svůj názor.

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2018 10:38 Nahlásit obsah