Láska Taylora a Danielle Morrisových je inspirací pro nás všechny: Danielle si vzala Taylora dva roky poté, co v Afghanistánu přišel o všechny končetiny

Láska Taylora a Danielle Morrisových je inspirací pro nás všechny: Danielle si vzala Taylora dva roky poté, co v Afghanistánu přišel o všechny končetiny Zdroj: Facebook.com | Taylor Morris Community Support

Láska nezná hranic a když někoho milujeme, tak se vším všudy. Příkladem pro nás všechny je příběh Taylora a Danielle Morrisových z americké Iowy. Jejich život se změnil 3. května roku 2012 v Afganistánu, kdy Taylor coby americký voják šlápnul na minu. Utrpěl velmi vážná zranění, v důsledku kterých bohužel přišel o všechny končetiny.

Život s handicapem: Tuto životní zkoušku každý neustojí

Potom, co se zprávu o Taylorově vážném úrazu dozvěděla jeho rodina a také přítelkyně Danielle, všichni věděli, že nic už nebude jako dřív. Tento životní zlom byl těžkou zkouškou nejen pro Taylora, který se musel nově vypořádat se svým tělesným handicapem. Přirozeně zasáhl také jeho přítelkyni Danielle, která s ním chodila už od střední školy.

Zdroj: Facebook.com | Taylor Morris Community Support Zatímco některé ženy by se za této situace zhroutily a uvažovaly by nad tím, zda vůbec dokážou s postiženým partnerem žít, Danielle se k této životní zkoušce postavila naprosto senzačně. Stala se pro Taylora obrovskou oporou, a právě i díky ní se tento muž dokázal opět začlenit do běžného života.

Roky intenzivní rehabilitace vyústily v pohádkovou svatbu

Pro Taylora ovšem nastaly velmi krušné chvíle. Jelikož přišel o obě ruce i nohy, celé dva roky od úrazu intenzivně rehabilitoval. Následně se naučil používat protetické paže a nohy, díky čemuž dosáhl úplné nezávislosti na ostatních.

Zdroj: Facebook.com | Taylor Morris Community Support Jeho přítelkyně stála celou dobu při něm. Že je jejich láska opravdu pevná, dokazuje skutečnost, že Taylor v roce 2014 požádal Danielle o ruku. V roce 2015 si řekli společné ANO s tím, že počítají se všemi radostmi i starostmi, které jim společný život přinese. Ostatně oba dva si prošli velmi těžkým obdobím, které jejich vztah jenom upevnilo.

Zdroj: Facebook.com | Taylor Morris Community Support

To nejdůležitější: Milující žena a nádherný domov

Tento manželský pár se však během průchodu trnitou cestou nemusel spoléhat pouze sám na sebe. Podporuje jej nejen celá rodina, ale také rozsáhlá komunita přátel. A právě díky jejich pomoci se Taylor a Danielle dočkali i vlastního bydlení v podobě nového rodinného domu.

Zdroj: Facebook.com | Taylor Morris Community Support Navzdory svému handicapu válečný veterán Taylor rozhodně neusíná na vavřínech. Vystudoval vysokou školu a nyní pracuje jako projektový manažer pro místní realitní společnost. A co je nejdůležitější, má milující ženu a nádherný domov.

Inspirace pro ostatní

Nad příběhem Taylora a Danielle Morrisových by se měly zamyslet všechny páry, které jsou schopny se mezi sebou hádat kvůli úplným maličkostem. Že jsou Danielle a Taylor opravdu silnými osobnostmi, které jen tak nic nesrazí na kolena, ostatně uznala také Drake University, nacházející se v americké Iowě, která na jaře roku 2019 tomuto manželskému páru předala za jejich hrdinský přístup k životu významné ocenění. 

Zdroj: Facebook.com | Taylor Morris Community Support „Příběh Taylora a Danielle je příběhem odolnosti, síly a vítězství. Je to připomínka toho, že s odhodláním a vytrvalostí můžeme překonat i ty nejtěžší překážky. Příběh tohoto manželského páru by měl být inspirací i pro nás ostatní,“ uvedl rektor Drake University Marty Martin.

Autor:
Publikováno: 16. 9. 2019 14:14 Nahlásit obsah