Líbánky se změnily v tragédii: Novomanžel náhle zemřel kvůli nemoci, o které nevěděl, že ji má

Líbánky se změnily v tragédii: Novomanžel náhle zemřel kvůli nemoci, o které nevěděl, že ji má Zdroj: Dailymail.co.uk

Angličanka Aimee Simmsová si na líbánkách prožila doslova peklo. Přišla na nich nečekaně o milovaného manžela Alana, který v afrických Kapverdách náhle zemřel na nemoc, o níž ani netušil, že ji má. Po sedmi letech společného života, který se rozhodli zpečetit sňatkem, se tak Aimee z líbánek vracela jako zdrcená vdova.

Aimee Simmsová říká, že Alan byl láska jejího života. Poprvé se potkali v anglickém nočním klubu Leeds. Ona hned věděla, že je to ten pravý. Po sedmi letech společného života ji Alan požádal o ruku a ihned po pohádkové svatbě se vypravili na svatební cestu do afrických Kapverd.

Zdroj: Dailymail.co.uk První dny líbánek si opravdu užívali. Relaxovali a objevovali všechny krásy exotického ráje. Ovšem už třetí den začal Alan pociťovat vážnější problémy. Bylo mu špatně od žaludku a cítil se velmi unavený. Čtvrtý den se kvůli prudkým křečím břicha museli obrátit na zdravotnický personál hotelu.

Novomanželé, stejně jako hotelová zdravotní sestra, měli nejprve za to, že se Alan otrávil jídlem. Proto dostal léky proti bolesti a na úlevu a následující den se vydal na blízkou kliniku na podrobnější testy. "Neustále jsem mu říkala, že je všechno v pořádku a že má jenom pokažený žaludek," vypráví otřesená Aimee.

Zdroj: Dailymail.co.uk Po příchodu na kliniku na tom byl Alan ještě hůř. Lékaři zjistili, že se neotrávil jídlem, ale že bohužel trpí rakovinou plic v konečném stádiu. Zdravotníci ihned přestěhovali Alana do speciální místnosti, aby mohli mít pod kontrolou všechny jeho životní funkce. Aimee požádali, aby odešla. "Poté mi řekli, ať se do té místnosti vrátím. Tehdy jsem věděla, že už je mrtvý. Řekli mi, že udělali všechno, co mohli," pláče Aimee.

Zdroj: Dailymail.co.uk Aimee musela z Kapverd odletět bez svého zemřelého manžela, jeho ostatky do Anglie putovaly až o dva dny později. "Při odletu jsem jenom plakala. Bylo to strašné. Byli jsme na svatební cestě a jenom já sama jsem se pak vracela domů," říká zdrcená vdova.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Novomanželé přitom měli velké plány. Těšili se na další dovolenou, chtěli si u domu zvelebit zahradu a hlavně chtěli mít děti. "Neměl žádné příznaky této nemoci. Nekašlal, ani neměl problémy s dýcháním - vůbec nic... Je to strašné, byla jsem vdaná jenom osm dnů. Jak se to proboha mohlo stát?" klade si stále dokola otázky Aimee.

Autor:
Publikováno: 25. 9. 2018 10:03 Nahlásit obsah