Módní přešlapy, kterým byste se měla vyhnout na prvním rande

Módní přešlapy, kterým byste se měla vyhnout na prvním rande Zdroj: Shutterstock.com

Stojíte před skříní a přemýšlíte nad tím, co byste si měla vzít na první rande? Nad výběrem svého outfitu si dejte obzvlášť záležet - často totiž záleží úplně na tom prvním dojmu, který na toho druhého uděláte. Seznamovací portál Zoosk sestavil žebříček těch nejhorších módních trapasů, které vás mohou během seznamování potkat. Dejte si na ně pozor!

Říká se, že nejdůležitější je to, co máme uvnitř. Ale spoléhejte se na to během prvního rande, kdy je posuzován hlavně náš zevnějšek! Na tom, jak jsme oblečeni a upraveni, prostě záleží. Ptáte se, do jaké míry? Odpovědí vám může být třeba průzkum seznamovacího portálu Zoosk, který ohledně největších módních trapasů na první schůzce vyzpovídal na šest tisícovek svých uživatelů. Zjištění, ke kterým Zoosk dospěl, vás možná překvapí.

Zdroj: Shutterstock.com

Zmačkané oblečení

Největšího módního přešlapu se dopustíte, když na první rande přijdete ve zmačkaném oblečení. Myslí si to celých 66 procent dotazovaných. Není tedy zas tak důležité, CO si na první rande oblečete, ale JAK toto oblečení budete prezentovat. Pokud totiž na schůzku přijdete ve zmačkaném oblečení, říká to něco o vás samotných.

Sandále v ponožkách a crocsy

Tak to je bez diskuse. Sandále v ponožkách označilo jako velký přešlap na první schůzce 55 procent dotazovaných, dalších 53 procent odsoudilo také plastové crocsy. Na první schůzku byste neměli přijít ani v teplákovce (50 procent), v šortkách či plavkách (45 procent), bokových nesedících kalhotech (38 procent) nebo příliš těsném tričku (34 procent), které vyzdvihuje nedokonalosti.

Oblečení odpovídající věku

Na první schůzku také zkuste volit oblečení, které odpovídá vašemu věku. Neoblékejte se do oblečení, ve kterém působíte příliš staře a usedle. Ale na druhou stranu, je-li vám třeba třicet, si neberte nic, v čem byste vypadala jako přestárlá šestnáctiletá puberťačka. Podle seznamovacího portálu Zoosk tuto skutečnost považovalo v rámci průzkumu za velmi důležitou přes 44 procent dotazovaných. A to je co říct.

Zdroj: Shutterstock.com

Jak se na první rande obléct?

Určitě byste neměli působit nedbalým a zanedbaným dojmem. Pokud se ale chcete na první rande vyšperkovat k dokonalosti, tak to zas tak moc nepřehánějte. Podle většiny uživatelů seznamky Zoosk se na schůzce nejvíc blýskete, když přijdete v klasickém komfortním stylu, který má v šatníku každý. Stačí tedy pěkné tričko a džíny, v nichž se budete cítit pohodlně a zároveň sebejistě. Muži udělají dobrý dojem také jednoduchou košilí a ženy černými šaty.

Autor:
Publikováno: 8. 5. 2018 08:00 Nahlásit obsah
Loading...