Muž uhodil svou ženu i dceru kvůli tomu, že kojila před lékařem. Těchto případů jen přibývá…

Muž uhodil svou ženu i dceru kvůli tomu, že kojila před lékařem. Těchto případů jen přibývá… Zdroj: Shutterstock.com

V současné době policie v Novém Mexiku pátrá po muži, který uhodil svou ženu a následně udeřil do hlavičky i svou novorozenou dceru. Proč se dopustil tohoto hrůzného činu? Muž se rozčílil nad tím, že jeho žena kojí dítě před lékařem, tedy mužem.

Ačkoliv se jej snažila chytit již ochranka v nemocnici, kde byla novopečená maminka i s dcerkou, podařilo se mu uniknout. I přesto, že jej muži z ochranky zadrželi, vyhrožoval jim slovně, že má u sebe zbraň. Kvůli své bezpečnosti i bezpečnosti nemocničního personálu a pacientů nechali muže odejít a zavolali policii.

Tento muž se jmenuje Rafael Orozco a podle Washington Post muž svou ženu, Ieshu Hartt, udeřil ve chvíli, kdy v náručí držela svou novorozenou dceru a kojila. Během kojení vešel do pokoje lékař, který přišel rodičku zkontrolovat. Rafaelovi se však nelíbilo, že jeho žena beze studu svou dceru kojila dál.

Iesha policii vypověděla, že je její muž extrémně žárlivý, a proto byla před její pokoj postavena hlídka do té doby, dokud se Rafael nenajde. Později policie také zjistila, že je na Rafaela vydán zatykač kvůli porušení podmínečného trestu.

Zdroj: Shutterstock.com Bohužel nejde o ojedinělý případ, v Tennessee byl 25letý muž jménem Dustin Hartley obviněn a následně i zatčen kvůli útoku na svou ženu, protože se s ním odmítala „mazlit“, když kojila dítě. Jeho žena Kenndy na policii uvedla, že Dustin přišel domů opilý a začal jí vyčítat, že se mu dostatečně nevěnuje.

Takovýchto případů, kdy muž žárlí na novorozené miminko, jen přibývá. Většinou muž nezvládne pocit, že se najednou ocitl na druhé koleji a není mu věnována dostatečná pozornost, jako tomu bývalo dříve.

Autor:
Publikováno: 11. 12. 2017 11:04 Nahlásit obsah
Loading...