Nebudete věřit, kde jsem potkala toho pravého

Nebudete věřit, kde jsem potkala toho pravého Zdroj: pinkilin.com

Ráda bych vám dnes napsala o tom, jak je v dnešní době těžké seznámit se s mužem, který ani nemusí být váš vysněný a ani to nemusí být pan dokonalý. Prostě s mužem, se kterým by vám bylo dobře, a byl tady pro vás, když vám není úplně do smíchu.

Nepřeskočila ta správná jiskra

Začnu asi úplně od začátku, kdy jsem se rozešla se svým dlouholetým přítelem, mimochodem byla to má první láska, která trvala 5 let. V ten moment jsem vůbec netušila, co budu sama dělat, ale říkala jsem si, že všechno zlé je přeci pro něco dobré, nebo ne?

Pár let uběhlo a mně rázem bylo 27 let a já si uvědomila, že bych se konečně po chvilkových nezávazných eskapádách ráda usadila s tím mým panem vysněným. Proběhlo několik schůzek, náhodných i domluvených přes kamarádky. I přesto, že někteří muži byli opravdu sympatičtí a milí, nevím jak to říct, asi nepřeskočila ta správná jiskra, která by ve mně vzbudila zájem toho dotyčného vidět znovu. Naopak těch, s kterými jsem si nepadla do oka, bylo bohužel více.

Zdroj: pinkilin.com

Každý večer měl v podstatě podobný scénář a ve výsledku z toho stejně nic nebylo. Začínala jsem být zoufalá, ze všech rohů na mě vyskakovaly zamilované páry, na sociálních sítích profily mých vdaných nebo dokonce těhotných bývalých spolužaček a já začínala přemýšlet o tom, že jsem asi divná, vybíravá nebo prostě nemám štěstí. Co budu dělat, když se ten „dokonalý“ nenajde?

Štěstí nebo karma?

Jednoho dne se na mě však usmálo štěstí, možná karma, možná jsem si to něčím zasloužila. Potkala jsem kamarádku, kterou jsem od školy neviděla. A co jiného my ženy můžeme dělat, než drbat u kávy? Proseděly jsme spolu několik hodin a v opojení dobré nálady ze setkání po tolika letech jsem se jí svěřila se svým problémem a s obavami. Pro mě z neznámých důvodu vytáhla telefon, kde mi ukázala Pinkilin, jednu aplikaci, kterou si stáhla do mobilu. Měla to být moderní seznamka pro ženy, která vám má v hledání toho pravého pomoci.

A co jsem udělala já? No hádejte, pochopitelně jsem si ji stáhla taky! Nikdy by mě nenapadlo, že se uchýlím k něčemu, jako je online seznamka, jenže Pinkilin, bylo přeci jen trošku něco jiného. Ukazovalo mi to jen muže, kteří se nacházeli nejblíže a navíc jsem si nemusela hodiny a hodiny s někým psát, než mě pozval na rande.

Zdroj: pinkilin.com

Bude to už půl roku a na ten den, kdy mě David přes tuhle appku pozval na večeři, nikdy nezapomenu. Už napořád budu mít v paměti ty plamínky v jeho hnědých očích, ze kterých se mi podlamovala kolena. Ano, to byl ten správný moment, ten dokonalý moment, na který jsem tak dlouho čekala a věřte mi, po všech těch letech čekání a randění ten okamžik stál rozhodně za to. Nevím jak David, ale já se do něj zamilovala i přes jeho chybičky snad hned a chcete vědět, jak to dopadlo? Jak jinak by to mohlo dopadnout, když najdete tu druhou půlku? Druhou půlku, která k vám dokonale padne! Jsme zamilovaní jak malé děti a já už si tajně myslím, že by to mohl být můj pan Božský.

Takže pro ty, co se teď cítí jako já skoro před rokem, neztrácejte naději. Já pořád doufala a aplikace Pinkilin mi mou lásku přivedla! 

Autor:
Publikováno: 13. 1. 2017 13:03 Nahlásit obsah