Partnerský psychologický test: Vyberte pár, který je podle vás nejšťastnější

Partnerský psychologický test: Vyberte pár, který je podle vás nejšťastnější Zdroj: Shutterstock.com

Opět i dnes tu pro vás máme jeden z psychologických testů, který se bude týkat vašich partnerských vztahů. Ty jsou v mnoha případech velmi složité a zjistit, zda je náš vztah opravdu ten pravý, není jen tak.

Partnerské psychologické testy někdy člověku pomohou uvědomit si, co od vztahu vůbec očekává, co pro něj jeho partner znamená, co je pro něj opravdu důležité a v jakém vztahu žije. Zkuste se tedy na následující obrázek podívat s naprosto čistou hlavou a vyberte jeden pár, který vám z určitého důvodu připadá nejšťastnější. Příliš dlouho nad svým výběrem nedumejte, jednejte instinktivně a zvolte ten, který vás napadne jako první.

Zdroj: mesmerizingwords.com

První pár

Ve vašem vztahu panuje harmonie a vyrovnanost. Ani jeden z vás ve vztahu nedominuje a jste na stejné vlně. Hádky se u vás objevují opravdu jen zřídka, a pokud ano, hravě si s nimi poradíte. Váš vztah je výjimečný a jen tak se nevidí.

Druhý pár

Pokud jste vybrali pár uprostřed, značí to, že ačkoliv svého partnera či partnerku opravdu vroucně milujete, nejste na své polovičce závislí a dokážete fungovat i bez ní bez problémů. Máte totiž rádi svou volnost a respektujete osobní prostor, který každý člověk potřebuje na své koníčky a kamarády.

Třetí pár

Jestliže váš výběr padl na poslední pár, znamená to, že ve vašem vztahu vládne muž a pravděpodobně to byl i on, kdo celý vztah inicioval. Není to však žádný despota, jen má rozvinutý ochranářský pud a touží po tom svou přítelkyni ochraňovat a pečovat o ni.

Autor:
Publikováno: 1. 10. 2018 13:28 Nahlásit obsah