Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista

Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista Zdroj: Metro.co.uk

Mladý muž plánoval celé tři měsíce, jakým způsobem požádá svou přítelkyni o ruku. Vše měl promyšlené do nejmenších detailů - Vybral si krásné místo, kde před svou milou poklekne, najal kameramanku, která jeho žádost o ruku zdokumentuje a svou přítelkyni nalákal na výlet do přírody. Jenže všechno dopadlo úplně jinak, než si představoval.

Asi jste už někdy zažili, že jste se na něco dlouhou připravovali a zároveň se nemohli dočkat, až se to v reálu uskuteční. Ale když přišlo na věc, byli jste zklamaní, protože daná událost neproběhla tak, jak jste si ji před tím představovali v mysli. Podobným způsobem nedávno dopadl také 25letý americký student chemického inženýrství Blake Martin. Ten víc než tři měsíce plánoval, jakým způsobem, na jakém místě a v který den a hodinu požádá svou přítelkyni Shannon o ruku.

Zdroj: Metro.co.uk Pro tento význam den, který připadl na letošní 9. listopad, vybral opravdu romantické místo: A to starý dřevěný most v Cherokee Parku v Louisville. Navíc se natajno domluvil s kamarádkou, která tento okamžik zachytí na kameru. 

Nejprve šlo všechno podle plánu. S přítelkyní Shannon Keenovou vyrazili na procházku do Cherokee Parku. Když se dostali na dřevěný most, Blake před dívkou poklekl a vyslovil jí žádost o ruku.

Než překvapená Shannon stačila odpovědět, ozvalo se zapískání a mezi párem prosvištěl cyklista v hnědo-oranžové bundě. Neznámý muž se jenom rychle omluvil a pokračoval dál v cestě.

Zdroj: Metro.co.uk "Otázkou svého přítele jsem byla naprosto šokována. Zrovna, když se mě ptal, jestli si ho vezmu, proletěl mezi námi na kole naprosto cizí muž a to tak rychle, že jsem ho ani nestačila zaregistrovat," usmívá se Shanon, která svému příteli odpověděla ANO.

Zdroj: Metro.co.uk Tento vtipný okamžik natočila na kameru společná kamarádka snoubenců. Toto video je pro ně rozhodně krásnou a úsměvnou vzpomínkou, protože takovou žádost o ruku jen tak někdo z nás nezažil!

Autor:
Publikováno: 13. 12. 2018 11:00 Nahlásit obsah
Loading...