Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Případ trojčat jako jsou tahle, ještě doktoři neviděli. Podívejte se, jak vypadají dnes!

Případ trojčat jako jsou tahle, ještě doktoři neviděli. Podívejte se, jak vypadají dnes! Zdroj: Facebook.com

Když na svět přijde nový život, je to hlavně důvod k radosti. Ale když na svět přijde těch životů více, je to opravdový zázrak a požehnání.

A jinak tomu nebylo ani v případě krásných trojčat Mackenzie, Macy a Madeline Garrisonových. O to větší bylo i překvapení, že to nebyla ledajaká trojčata, ale rovnou siamská.

FOTO: Facebook.com

Bohužel starost o trojčata, neustálá péče a velmi finančně náročná léčba, byla pro jejich biologickou matku až příliš, proto se uchýlila k adopci.

I přesto všechno se našel manželský pár, který byl ochotný se jich ujmout a starat se o ně. Byli to manželé Darla a Jeff Garrisonovi, kterého můžete i na fotce vidět. Pocházejí z Iowy, kde mají menší farmu a vychovávají ještě své vlastní tři syny. Velkým přáním Darly bylo mít dceru, bohužel jejímu přání nebylo vyslyšeno a otěhotnět se jí už nepodařilo. Proto se s manželem rozhodli o adopci těchto holčičích trojčátek.

FOTO: Facebook.com

Když holčičkám bylo 9 měsíců, musely podstoupit velmi riskantní a nutnou operaci. Šlo o operaci, kde se je lékaři snažili od sebe oddělit. Operace trvala 24 hodin a naštěstí, vše dopadlo v pořádku!

FOTO: Facebook.com

FOTO: Facebook.com

Sestřičky operaci přežily, bohužel každá z nich přišla o jednu nohu. I v tomto případě se našli skvělí a dobří lidé, kteří byli ochotni holčičkám a celé rodině pomoci. Díky sbírce bylo možné zajistit protézy.

FOTO: Facebook.com

Na fotkách můžete vidět, jak Mackenzie, Macy a Madeline rostou do krásy. Jsou především šťastné, milují svou rodinu, zvířata i život na farmě.

FOTO: Facebook.com

Příběh těchto malých holčiček je opravdu úžasný. Tato tři děvčátka mají v životě obrovské štěstí. Byl jim dopřán, i přesto, že se jich jejich vlastní matka vzdala, nový život, naděje a především milující rodina, která je šťastná, za to, že je má! 

Autor:
Publikováno: 6. 10. 2016 00:00 Nahlásit obsah