Spojte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete koukat, co to o vás všechno vypoví!

Spojte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete koukat, co to o vás všechno vypoví! Zdroj: brightside.me

Čáry na rukou – pro jednoho jen obyčejné čáry, které nic neznamenají a pro druhého je to jeho celý život vepsaný právě v dlani. Tak či onak, podle všeho čáry na rukou dokážou o člověku vypovědět například to, jakou má osobnost, jak přistupuje k lásce anebo také jaká bude jeho budoucnost.

A co takhle čáry na rukou spojit dohromady, přesněji tedy čáry srdce? Prozradí o vás více, než by vás kdy napadlo!

Zdroj: brightside.me

Čáry jsou ve stejné linii

Pokud jsou vaše čáry srdce nebo také lásky ve stejné linii a ani jedna z nich není níž nebo výš, znamená to, že jste velmi milující a oddaný člověk. Svého vztahu si vážíte a je to pro vás něco „posvátné“, co nechcete za žádnou cenu ničím pokazit. Nemáte problém projevovat svou lásku na veřejnosti. Jste také velmi přátelská osoba, která je mezi lidmi oblíbená.

Zdroj: brightside.me

Čára srdce na levé ruce je níže

Lidé s takto rozdílnými čárami lásky dávají raději přednost starším a zkušenějším partnerům či partnerkám, protože mají rádi jistotu a pevné zázemí. Milují romantiku a vášeň, což se jim u mladších partnerů příliš nedostává. Mají velmi silně vyvinutý šestý smysl, který je jen málokdy zradí.

Zdroj: brightside.me

Čára srdce na pravé ruce je níže

Patříte do skupinky lidí, kteří mají svou čáru lásky na pravé ruce níž než na levé? Pak jste ten typ člověka, který se do vztahů moc nehrne. Máte rádi svou vlastní svobodu a nezávislost, avšak pokud potkáte toho pravého či pravou, dokážete se bláznivě zamilovat a jít i „přes mrtvoly“, abyste dosáhli toho, čeho chcete. Jste totiž velmi sebevědomí a ambiciózní, a pokud tedy vidíte, že vás vztah již nikam nesměřuje, nemáte problém jej ukončit a vydat se opět svou vlastní cestou.

Sedí to na vás anebo vaše čáry na rukou tentokrát lžou? Napište nám do komentářů! 

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2017 10:24 Nahlásit obsah