Tohle udělali spolužáci na pohřbu s její rakví. Důvod dojme snad každého...

Tohle udělali spolužáci na pohřbu s její rakví. Důvod dojme snad každého... Zdroj: Twitter.com

Laura Hillierová odešla z tohoto světa příliš rychle. Bylo jí teprve 18 let, když prohrála svůj boj s leukémií. Po celou dobu ji podporovala rodina, kamarádi a spolužáci. To, co pro ni udělali, vám vžene slzy do očí.

Laura bojovala statečně až do konce a nikdy neztrácela naději. Nikdy nenaříkala a před nikým na sobě nedala znát bolest nebo smutek. Chtěla, aby si ji každý zapamatoval takovou, jaká byla předtím, než onemocněla – šťastnou, pozitivní náctiletou dívku s hlavou plnou snů a přání. Na které už bohužel nikdy nedojde...

Zdroj: Twitter.com Její silná osobnost a odhodlání imponovaly všem, i spolužákům ze školy. Když Laura umřela, rozhodli se jí darovat neobyčejný dárek, aby se „nikdy necítila osamělá“.

Zdroj: Twitter.com Celá rakev byla poseta milými slovy na rozloučenou a podpisy spolužáků a všech blízkých. V srdcích jim statečná Laura zůstane už navždy...

Zdroj: Twitter.com Holky, co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud vás článek zaujal, nezapomeňte ho SDÍLET se svými přáteli.

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2016 09:41 Nahlásit obsah