Kategorie Vášeň

Článek
5 dobrých důvodů, proč se milovat, i když zrovna nemáte chuť
5 dobrých důvodů, proč se milovat, i když zrovna nemáte chuť Patricia Love a Steven Stosny, autoři knihy "Jak beze slov zlepšit svoje manželství", jsou přesvědčení, že příliš mnoho řečí partnerství škodí. Jednou z metod, jak mlčet, ale přitom komunikovat, je podle nich sex.…
Článek
Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost!
Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost! V tomto článku vám nabídneme různé alternativy "postelových elixírů" a zejména pak návod, jak provozovat Kegelovy cviky, které jsme zmiňovaly v předcházejícím článku. Tyto cviky blahodárně působí na zpevnění a ztonizování vašeho pánevního dna, takže se naučíte regulovat vzrušení i svůj orgasmus.
Článek
Sex po telefonu
Sex po telefonu Známe to spíše z filmů nebo televize, ale kolik z nás doopravdy sexovalo po telefonu? Máme strach, co říct, jak to říct, nebude to příliš mnoho nebo naopak příliš málo? Jak na trapné chvíle ticha? Nebojte se a jděte na to!
Článek
Rozvlňte se v rytmu erotického tance zouku!
Rozvlňte se v rytmu erotického tance zouku! Pokud toužíte v létě zkusit něco nového, nechte se svést rytmickou hudbou poměrně nového tance původně z karibské oblasti. O co se jedná? Představte si salsu a bachatu dohromady, připojte k tomu množství mazlivých pohybů, erotických pohledů a mnohem více dotyků těla a máte z toho zouk.
Článek
Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit!
Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit! Dnešní uspěchaná doba od lidí stále více bere a méně jim dává, takže pokud se z přemíry stresu, přepracovanosti a celkového vypětí cítíte unavená, občas vás pobolívá hlava a vaše sexuální touha je nezřídka blízko bodu…