Kategorie Vášeň

Článek
Čtenářka píše: nejbizarnější sexuální úchylky: týká se některá vás?
Čtenářka píše: nejbizarnější sexuální úchylky: týká se některá vás? Mezi lidmi jsou asi nejznámější úchylky sadismus, masochismus a pedofilie.Určitě jste také slyšeli o zoofilii či voyerismu.Co ale třeba uspokojí tušéra, hirsutofila, kandaulistu, skatofila či amaurofila?Vzrušit člověka může snad cokoliv. Už jste se někdy setkali s těmito bizarními a hodně zvláštními sexuálními úchylkami?
Článek
Čtenářka píše: Obohaťte váš sex temnějšími odstíny
Čtenářka píše: Obohaťte váš sex temnějšími odstíny Únor 2017 bude ve znamení temnějšího sexu. Ano, bude premiéra očekávaného pokračování erotického filmu Padesát odstínů šedi, který vstoupí do všech kin pod názvem Padesát odstínů temnoty.
Článek
Victoria's Secret Fashion Show: Supermodelky, krásná těla, luxusní erotické prádlo
Victoria's Secret Fashion Show: Supermodelky, krásná těla, luxusní erotické prádlo Je módní show Victoria's Secret Fashion Show nejluxusnější událostí roku? Rozhodně ano! Krásné supermodelky, štíhlá těla, erotické prádlo, spoustu zábavy - to všechno bylo před pár dny k vidění v Paříži.
Článek
Chcete si zajistit nezapomenutelný několikanásobný orgasmus? Dokáže to opravdu každý!
Chcete si zajistit nezapomenutelný několikanásobný orgasmus? Dokáže to opravdu každý! Vrcholem sexuálních dovedností je u ženy dosažení několikanásobného orgasmu. Není to nic lehkého. Sexperti ale přísahají, že každý má schopnosti k tomu, aby se tomu tak stalo.
Článek
Rihanna představuje nový parfém Crush
Rihanna představuje nový parfém Crush Odvážný, smyslný a opojný - takový je nový parfém Crush od barbadoské zpěvačky Rihanny. Nechte se unést a vyprovokujte svou sexualitu.
Článek
5 nejlepších pozic pro anální sex
5 nejlepších pozic pro anální sex Někteří se ho nemohou nabažit, jiní ho i v dnešní neprudérní době ještě stále považují za tabu, ale beztak už ho dávno alespoň jednou vyzkoušeli. O čem je řeč? No přeci o tak (ne)diskutovaném análním sexu. A pokud se na něj jde opatrně a nápaditě, rozhodně si ho můžete i zamilovat.
Článek
Čtenářka píše: 8 zaručených tipů pro perfektní milostný život
Čtenářka píše: 8 zaručených tipů pro perfektní milostný život Toužíte zažít opravdu luxusní milostný život? Nebojte se ho zpestřit a přidat pár žhavých věcí do své ložnice. Vyplatí se to!
Článek
Dirty talk: Když smíte mluvit sprostě
Dirty talk: Když smíte mluvit sprostě Toužíte zpestřit váš sexuální život? Jste spolu už dlouho, a tak se do vašeho vztahu pomalu vkrádá nuda. Poznáváte se v tom? Chcete něco změnit?
Článek
Čtenářka píše: 3 sexuální pozice, které vám zlepší postavu
Čtenářka píše: 3 sexuální pozice, které vám zlepší postavu Chcete si dát ještě víc do těla během sexu? Tak si zkuste dát sexuální polohy inspirované jógou. Namaste!
(144) Načíst více