Kategorie Vášeň

Článek
Jak zajistit nezapomenutelný několikanásobný orgasmus? Svede to opravdu každý!
Jak zajistit nezapomenutelný několikanásobný orgasmus? Svede to opravdu každý! Vrcholem sexuálních dovedností je u ženy dosažení několikanásobného orgasmu. Není to nic lehkého. Sexperti ale přísahají, že každý má schopnosti k tomu, aby se tomu tak stalo.
Článek
Rihanna představuje nový parfém Crush
Rihanna představuje nový parfém Crush Odvážný, smyslný a opojný - takový je nový parfém Crush od barbadoské zpěvačky Rihanny. Nechte se unést a vyprovokujte svou sexualitu.
Článek
5 nejlepších pozic pro anální sex
5 nejlepších pozic pro anální sex Někteří se ho nemohou nabažit, jiní ho i v dnešní neprudérní době ještě stále považují za tabu, ale beztak už ho dávno alespoň jednou vyzkoušeli. O čem je řeč? No přeci o tak (ne)diskutovaném análním sexu. A pokud se na něj jde opatrně a nápaditě, rozhodně si ho můžete i zamilovat.
Článek
Čtenářka píše: 8 zaručených tipů pro perfektní milostný život
Čtenářka píše: 8 zaručených tipů pro perfektní milostný život Toužíte zažít opravdu luxusní milostný život? Nebojte se ho zpestřit a přidat pár žhavých věcí do své ložnice. Vyplatí se to!
Článek
Dirty talk: Když smíte mluvit sprostě
Dirty talk: Když smíte mluvit sprostě Toužíte zpestřit váš sexuální život? Jste spolu už dlouho, a tak se do vašeho vztahu pomalu vkrádá nuda. Poznáváte se v tom? Chcete něco změnit?
Článek
Čtenářka píše: 3 sexuální pozice, které vám zlepší postavu
Čtenářka píše: 3 sexuální pozice, které vám zlepší postavu Chcete si dát ještě víc do těla během sexu? Tak si zkuste dát sexuální polohy inspirované jógou. Namaste!
Článek
Čtenářka píše: 9 znaků, že jste v posteli perverzní
Čtenářka píše: 9 znaků, že jste v posteli perverzní Když přijde na sex, vidíte sami sebe jako křehkou duši? Existuje celá řada způsobů, jak zjistit, jestli jste v posteli víc divoká než romantická.
Článek
Čtenářka píše: Nebojte se orálního sexu
Čtenářka píše: Nebojte se orálního sexu Orální sex patří mezi praktiky, které některé ženy nemají příliš v oblibě. Proč asi? Převládají strach a obavy, že nebudou dost dobré. Pokud toužíte po experimentování, orální sex vyzkoušejte!
Článek
Čtenářka píše: Když se sex stane závislostí
Čtenářka píše: Když se sex stane závislostí Sexuální závislost nepatří mezi jednoduchou záležitost. Už slovo závislost je spojeno s něčím špatným. Mohou být lidé opravdu závislí na sexu?
(143) Načíst více