Žena plných křivek si vzala nesmírně sexy chlapa: Ostatní ženy jí to dávají pořádně „sežrat“

Žena plných křivek si vzala nesmírně sexy chlapa: Ostatní ženy jí to dávají pořádně „sežrat“ Zdroj: News.com.au

Australanka Jenna Kutcherová si vzala nesmírně atraktivního muže, našly se ale ženy, které to nedokázaly zkousnout. Tato žena plných křivek promluvila o nepřejících zprávách a komentářích, kterým se už několikrát musela postavit čelem. Podle jejích slov ji ovšem její muž Drew už více než 11 let miluje takovou, jaká je.

Jenna říká, že si je vědoma toho, že její manžel Drew Kutcher, který se živí jako výživový poradce a trenér, je pro řadu žen přímo vysněným ideálem muže. Drew se dokonce může pyšnit tím, že díky své vypracované postavě vybojoval v Austrálii titul „Mr Six-Pack“. O tom, že má zástupy fanoušků (nebo spíš fanynek), svědčí i skutečnost, že má na Instagramu přes 17 tisíc sledujících.

Zdroj: News.com.au 29letá Jenna, která pracuje jako svatební fotografka, blogerka a marketingová expertka, začala o své postavě mnohem víc přemýšlet, když se začetla do komentářů pod manželovými instagramovými příspěvky. V nich zvlášť další ženy psaly, že nemohou pochopit, jak někdo, jako ona, mohl ulovit tak dobře vypadajícího muže.

Zdroj: News.com.au Rozhodla se, že komentáře nenechá jen tak a že se k nim veřejně vyjádří: „Budu upřímná, dost mě tyto komenty překvapily. Nejistota s mým vlastním tělem vlastně částečně vyplynula z toho, že jsem si vzala Drewa. I já sama jsem měla dřív pochyby, proč by někdo jako on měl mít vážný vztah s ženou plných tvarů. Ale je to tak, jak to je. Vážně myslíte, že když nejsem štíhlá, tak si ho nezasloužím?“ vyjádřila se na svém Instagramu Jenna.

V tomto příspěvku, který následně dostal 41 tisíc liků a pod kterém se objevilo přes 2 tisíce povzbudivým komentářů, pokračovala dále: „Tento muž, kterého jsem si vzala, miluje každou mou křivku, každé mé kilo navíc a každou mou nedokonalost. Za posledních jedenáct let, co jsme spolu, mi snad každý den připomíná, jak jsem krásná (i když sama si to vnitřně často nemyslím),“ pokračovala ve své zpovědi.

Zdroj: News.com.au Jenna a Drew Kutcherovi jsou prostě párem, který mnohé inspiruje, ale zároveň sklízí také kritiku. Myslíme si, že vztah prostě není jenom o tělesné schránce. A proto, když se vzájemně milují, není co řešit!

Autor:
Publikováno: 17. 5. 2018 08:00 Nahlásit obsah