Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička

Žena se ve svatební den oblékla do šatů, ve kterých se vdávala její maminka i babička Zdroj: abcnews.go.com

Svatba je v našem životě naprosto výjimečným okamžikem. Ovšem může se stát ještě výjimečnějším, když se podobně jako 23letá Američanka Jordan Delgado budete ve svůj den D držet rodinných tradic. Jordan si totiž na svoji svatbu oblékla úplně stejné šaty, ve kterých se vdávala také její maminka a před ní i babička.

Asi si řeknete, že příliš věří pověrám. Mladá Jordan Delgado se totiž rozhodla poděděné svatební šaty obléct hlavně z toho důvodu, aby jí zajistily - podobně jako její mamince a babičce - šťastné manželství.

Zdroj: Abcnews.go.com "Byl to opravdu zvláštní okamžik. V šatech jsem se cítila vskutku překrásně," popsala Jordan okamžik, kdy procházela uličkou k oltáři a při tom ji sledovala také její máma Lynn, která se v šatech vdávala v roce 1981, a babička Jean, jež v těchto šatech řekla své ANO v roce 1953. 

Zdroj: Abcnews.go.com Svatební šaty, které Jordan s láskou podědila, byly více než padesát let staré, a proto vyžadovaly několik speciálních úprav. Opravovala se například krajka a došlo také k jejich zúžení, aby nové nevěstě skvěle sedly. Jejich úprava trvala více než tři měsíce. Sama nevěsta uznala, že stálo za to si na šaty počkat. 

Zdroj: Abcnews.go.com "Jsem strašně ráda, že se jak má dcera, tak vnučka rozhodly obléci mé svatební šaty. Doufám, že díky nim prožijí po boku svého manžela tolik šťastných let jako já," dodala Jordanina babička.

Autor:
Publikováno: 19. 1. 2018 07:00 Nahlásit obsah
Loading...