Žena ve virální kampani vzkazuje: Přestaňte se konečně ptát párů na to, kdy budou mít děti

Žena ve virální kampani vzkazuje: Přestaňte se konečně ptát párů na to, kdy budou mít děti Zdroj: Fabbiosa.com

Chodíte s partnerem několik let a už vás pěkně štve, jak se vás ostatní ptají, kdy budete mít děti? Odpovědět na tyto otázky není nic příjemného, zvlášť když je slyšíte několikrát za měsíc. Australanka Adele Barbarová právě proto rozjela na Facebooku virální kampaň, v níž ostatním vzkazuje: Přestaňte se ptát párů na to, kdy budou mít děti!

Australská blogerka Adele Barbarová nedávno rozvířila facebookové vody fotkou, prostřednictvím níž veřejnosti jasně a stručně vzkazuje: "Přestaňte se ptát párů na to, kdy budou mít děti!" I když to nečekala, její příspěvek se stal okamžitě virální a v současné době má desetitisíce sdílení.

Zdroj: Fabbiosa.com Blogerka a majitelka blogu Real Mumma pod svým facebookovým postem vysvětlila, proč veřejně lidi žádá o to, aby partnery či manžele nezatěžovali dotěrnými otázkami na příliš osobní témata. "Nikdy neznáte podrobnosti o jejich vztahu a nevíte, jaké problémy spolu musí řešit. Svou otázkou jim můžete klidně ublížit," upozorňuje Adele. A sama přitom vychází z toho, co zažila.

"Měla jsem radost z manželského života. S manželem jsme cestovali, soustředili jsme se na svou kariéru, ale tímto jsme spíš zakrývali to, co se ve skutečnosti děje. Měli jsme problém počít dítě přirozeným způsobem," přiznává australská blogerka.

Zdroj: Fabbiosa.com Adele Barbarová musela s manželem podstoupit umělé oplodnění, díky čemuž je v současnosti šťastnou matkou dvou dětí. Stále je jí ale nepříjemné, když si vzpomene, jak jí příbuzní, kamarádi i spolupracovníci připomínali, že její biologické hodiny už tikají. A přitom nevěděli, co se ve skutečnosti děje.

Adele chtěla svým facebookovým postem podpořit hlavně ty páry, které bojují (stejně jako ona) s neplodností. Myslíme, že se jí to povedlo!

Autor:
Publikováno: 22. 2. 2018 07:00 Nahlásit obsah
Loading...