Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Cítíte se ve vztahu zanedbávaná? Změňte to právě teď!

Cítíte se ve vztahu zanedbávaná? Změňte to právě teď!

Máte někdy pocit, že byste mohla být celý den pryč a váš partner si toho ani nevšiml? Bere na vědomí věci, které pro něj děláte?

Nejste v tom sama, cítí se tak více žen, obzvlášť ty v dlouhodobém vztahu. A ne vždy za to může partner. Jak týdny, měsíce a roky letí, oba partneři mají ve zvyku se usadit a nechat vztah plynout kolem nich. Muži si zvyknou, že mají své ženy jisté a soustředí se na jiné věci, například sport. Stejně tak se chovají ženy, přestanou o sebe dbát, kupovat nové oblečení a mít vždy dokonale oholené nohy.

Pokud se cítíte ve vztahu nedoceněná, je čas nepřímo vyzvat muže, aby si vás povšimnul. A jak na to?

1. Dělejte méně

Máte muže naučeného, že je vždy vyžehleno, umyté nádobí a děláte mu večeře a svačiny? Přestaňte! Čím více toho pro něj děláte, tím lépe se mu bude na takový servis zvykat. Nejste jeho služka. Jak jednou začne dělat svoje věci sám, uvědomí si, jak moc toho děláte pro něj.

2. Mějte se ráda

Zdravé sebevědomí a sebejistota jsou sexy. Nezáleží při tom, kolik vážíte kilo a jaká je vaše postava, muži milují ženy, které naopak milují svoje tělo.

To se snadněji říká, než provádí. Alespoň pro začátek se oblečte do erotického prádla a vězte, že váš partner nebude hledat každý faldík.

3. Buďte sobecká

Je jednoduché dostat se do stereotypu, když děláte vše pro všechny kolem. Končíte bez času pro sebe a vyčerpaná. Je čas být trochu sobecká a udělat si čas na sebe.

4. Buďte nedostupná

Protože muži jsou přece lovci. Naplánujte večeři pro dva a flirtujte s ním celý večer. Nezapomeňte udržovat vzrušení, stereotypu se právem říká zabiják vztahu.

5. Vybudujte si sebevědomí

Ženy častěji mnohem více povzbuzují sebevědomí partnerovo, než svoje. Naopak to bohužel funguje méně často, a tudíž na sobě ženy musí pracovat samy. Klíč je v tom, neohlížet se na to, co říká partner, kamarádky a ostatní ženy. Pracuje na sobě pro sebe a jediné, co je doopravdy důležité je to, co si myslíte vy. Najděte věci, ve kterých jste dobrá nebo vlastnosti, které na sobě máte ráda. Připomínejte si to každý den do té doby, než to doopravdy přijmete za své.

6. Jste žena

Ženy mají ve vztahu tendenci vysílat signál „jsem zadaná, ruce pryč“. To neznamená, že nemůžete nosit sukně, boty na podpatku, nebo si dovolit vyzývavé a sexy oblečení.

7. Přijímejte komplimenty

Žádné komplimenty nejsou nikdy vysloveny proto, aby dostaly odpověď „ale prosím tě“, „kdybys nekecal“ nebo „pěkné tričko? mě se moc nelíbí“. Tyto reakce, ať už jsou míněny jakkoliv, muže obvykle usadí zpátky a dalších komplimentů se už od něj nedočkáte. Příště, až vám někdo něco pochválí, poděkujte a využijte to k flirtu nebo čemukoliv, co chcete.

8. Flirtujte a škádlete

Ženy to moc dobře umí, ale přestávají s tím, jakmile jsou ve vztahu. Škádlete svého partnera, flirtuje s ním, nenechte jej vzpomínat na staré dobré časy a tvořte spolu nové.

Autor:
Publikováno: 10. 11. 2012 22:35 Nahlásit obsah