Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Co si muži skutečně myslí o zrzkách?

Co si muži skutečně myslí o zrzkách?

Máte někdy pocit, že vás ostatní posuzují podle barvy vašich vlasů? Neberte si to příliš osobně, jedná se skutečně jenom o malé procento obrazu, který si o vás ostatní vytvoří. Muži ve skutečnosti nesoudí ženu podle její barvy vlasů, mají ovšem určitý druh vnímání založený na kultuře dané společnosti, mediálnímu podání a osobnímu vnímání.

Zrzek (těch pravých) je mnohem méně než blondýnek nebo brunetek. Je také faktem, že za několik let úplně vymřou, neboť zrzavé geny ty ostatní překryjí. Možná i v souvislosti s jejích vzácností kolují o zrzkách nejrůznější pověry – slyšela jste například tu, že zrzaví lidé nemají duši?

Zrzky jsou nápadně krásné

Mají muži nějaké slavné zrzky za bohyně krásy? Ano, třeba Ritu Hayworth nebo Katharine Hepburn. Jejich sex-appeal pramenil silně z této vzácné barvy vlasů a lidé si je také právě díky ní snadněji zapamatovali. Zrzky mohou pro muže často představovat rozdvojené osobnosti: koketní a vášnivou holku, která jim přinese pivo a zároveň sebevědomou a elegantní krásku, která nepostrádá notnou dávku půvabu a vždy zná všechny odpovědi dříve než všichni ostatní.

Zrzky jsou ohnivé

Zrzky jsou temperamentní blondýny s tendencí vybafnout na chlapa: „Nakopu ti zadek, když překročíš hranice!“ Jako brunety jsou zrzky ve své záhadnosti – ale jiným způsobem; je v nich dávka sebevědomé drzosti.

Zrzka jako oživení

Zrzky kolikrát představují pro muže něco jako oživení – stejně jako blondýny, budou je obdivovat a plnit si jimi své fantazie. Pustí si porno ze zrzkou, dají si její fotku na plochu na počítač nebo o nich a jejich temperamentu budou polemizovat s ostatními muži. Jen málo šťastných si však své fantazie se zrzkou splní – je jich příliš málo a ne všechny jsou sexuální ohnivé bohyně.

Vybrané mužské poznámky o zrzkách

„Jedno z nejlepších božských děl.“

„Zrzky jsou jen jiný druh blondýn.“

„Bledá pihatá zrzka? Nic pro mě.“

„Barva vlasů není nejdůležitější, ale já jsem osobně z rudovlásek úplně paf.“

„Opálená zrzka je hodně sexy, oranžové bledule mě moc neberou.“

Oči udělají mnoho

Je až neuvěřitelné, kolik udělá s celkovým vlasovým dojmem právě barva oči. Pokaždé se nám na mysl dostanou rozdílné myšlenky, pokud vidíme kombinaci např. modrých očí s černými vlasy, hnědých s blond nebo třeba zelenými s červenými. Ať je to ale jakkoli, nakonec vůbec není důležité, jaké vlasy a oči máte – buď jste sexy nebo nejste, jste hloupá nebo chytrá – celkově je jednoduše nejdůležitější vaše osobnost.

A co vy dámy, je některá z vás zrzka a cítí se jedinečně? Nebo máte nějakou ve svém okolí, která na vás tím způsobem působí?

Autor:
Publikováno: 5. 10. 2012 18:07 Nahlásit obsah