Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Darujte vajíčko, darujete život!

Darujte vajíčko, darujete život!

Ne každá žena má možnost počít dítě přirozenou cestou. Počet neplodných žen v České republice neustále stoupá. Cítit pohyby děťátka, prožít si krásný čas těhotenství, by bez možnosti reprodukční medicíny nemohla každá desátá žena. Jaké jsou příčiny neplodnosti, a jak lze těmto ženám pomoct dárcovstvím vajíček?

Příčiny neplodnosti u žen

O neplodnosti lze hovořit, pokud se páru i po jednom roku nechráněného styku nepodaří počít dítě. Důvodů se může vyskytovat celá řada. Mohou jimi být lehké poruchy, které lze odstranit úpravou životosprávy nebo pomocí léků. Dalšími příčinami jsou například endometrióza (růst části výstelky dutiny děložní mimo dělohu), srůsty na vejcovodech v důsledku zánětů, imunitní reakce, při které tělo ženy produkuje protilátky proti spermiím partnera nebo implantovanému embryu.

Darování vajíček – cesta k novému životu

V dnešní době je však i mnoho žen, které nemohou otěhotnět z vlastních vajíček, ať už z důvodu jejich nedostatečné kvality, genetické zátěže nebo po prodělané onkologické léčbě. U většiny těchto žen je jedinou možností léčby neplodnosti darování vajíček od mladé zdravé dárkyně. Pokud se pro ženu najde vhodná dárkyně, má i ona šanci zažít ten krásný pocit stát se maminkou.

Výhody pro dárkyně vajíček

Vhodnou dárkyní je mladá žena ve věku 18 až 32 let, která má výborný zdravotní stav a není zatížena žádným genetickým onemocněním v rodině. Pokud se rozhodnete darovat vajíčko, pomůžete tak bezdětným párům splnit si jejich sen o vlastní rodině. Bez Vaší pomoci by neplodná žena nikdy neporodila zdravé dítě. Náklady spojené s darováním vajíček jsou kompenzovány v plné výši. Tato kompenzace Vám bude vyplacena v hotovosti v den odběru vajíček. Navíc se dozvíte cenné informace o Vaší plodnosti, výsledky genetických testů, krevní skupinu a Rh faktor.

Odběr vajíček je prováděn zcela bezbolestně a bezpečně kvalifikovaným lékařem s využitím nejmodernějšího přístrojového zařízení.  Darování je plně anonymní a vždy je uplatňován diskrétní přístup k dárkyni.

Máte-li zájem darovat vajíčko a spolu s ním i nový život kontaktujte nás prosím prostřednictvím mailu: info@reprogenesis.cz.

Potřebujete-li více informací, najdete je na stránce naší kliniky věnované dárkyním: http://www.reprogenesis.cz/darovani-vajicek/. Pro více informací nás kontaktujte na: info@reprogenesis.cz.

Rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy týkající se darování vajíček.

Autor:
Publikováno: 12. 6. 2014 12:46 Nahlásit obsah