Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

20 jasných důvodů, proč je pravidelné milování prospěšné vašemu zdraví

20 jasných důvodů, proč je pravidelné milování prospěšné vašemu zdraví

Hladina hormonů, krevní oběh, svalstvo, nervy – ani jeden z hlavních systémů, které ovládají chod našeho těla, nezůstává lhostejný k sexu. Důkazem toho jsou chemické a fyziologické změny, které nastávají v těle ženy před pohlavním stykem, v jeho průběhu i po něm. Pravidelný sex je opravdu blahodárný. Nevěříte?

PRAVIDELNÝ SEX…

1. Posiluje břišní svaly

Když se milujeme často nebo dlouho, necháváme pracovat břišní svaly, za což je zodpovědná bránice uložená mezi břišní dutinou a plícemi a v důsledku zrychleného dýchání se smršťuje a dráždí břišní svalstvo. Navíc každé milování je tak trochu cvičením, protože zapojujeme různé svalové skupiny.

2. Urychluje metabolismus

Stahování břišních svalů během soulože je skutečnou masáží od povrchu až do nitra těla, které pak mnohem lépe tráví.

3. Zpříjemňuje těhotenství

Tělo těhotné ženy, které je zaplaveno hormony, svádí ke zvýšenému krevnímu oběhu, především v oblasti břicha, což posiluje sexuální citlivost. Pravidelný sex může být mnohem víc vzrušující a kvalitnější, a tím bude příznivě ovlivňovat psychiku nastávající maminky, potažmo i tatínka.

4. Zlepšuje spánek

Rozkoš je dokonalým sedativem nejen pro může, ale i pro ženy. Tuto zklidňující schopnost mají na svědomí endorfiny, které se vylučují při orgasmu.

strana 1 / 4
Publikováno: 27. 8. 2013 00:00 Nahlásit obsah
Loading...