Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

8 způsobů, jak spolehlivě poznat, že mu nejste ukradená

8 způsobů, jak spolehlivě poznat, že mu nejste ukradená

Víme, že mužům občas trvá pekelně dlouho dát slovně najevo, že vás mají opravdu rádi. Ale jen proto, že neřekli ono slavné „Miluji tě“ neznamená, že jim na vás nezáleží.

1. Přistihnete ho, že si vás prohlíží

Muži se prostě rádi koukají. Pokud ho tedy nachytáte, že si vás prohlíží například při úplně banální věci, věřte, že to není jen tak. „Šel jsem jednou se svojí holkou na párty. V momentě, kdy klábosila o kousek dál s kámoškama mi najednou došlo, jaké mám štěstí, že je zrovna moje,“ vzpomíná Patrik.

2. Hledí do vašich očí

Muži se obvykle mají na pozoru, pokud jde o vyjadřování emocí. Pokud si však dají tu práci, pohladí vás po tváři a zadívají se do vašich očí, pouští vás nahlédnout do jejich nitra.

3. Kupuje vám jídlo, které máte ráda

Taky by se dala říct ta otřepaná věta- láska prochází žaludkem. Pokud si ale začne všímat, co jíte a jaké jídlo máte ráda, záleží mu na vás, automaticky s vámi počítá a chce vám udělat radost.

4. Má ve svém bytě vaše věci

Čím se vztah vlastně posunuje na další metu. Už si nemusíte k němu pořád dokola brát ručník, máte tam svůj. Stejně jako náhradní oblečení. Nechávání vašich věcí v jeho bytě znamená, že vás bere jako něco víc, než jen příležitostnou nocležnici.

5. Mluví o budoucnosti

Z toho, jak mluví o budoucnosti a svých plánech poznáte, zda s vámi v nich počítá. Ruce pryč, pokud plánuje super léto s kamarády na Novém Zélandu a nekonečné chlastačky v českých hospůdkách.

6. Nosí oblečení, které jste mu dala

Existují muži, kteří oblečení od své přítelkyně dostávají neradi. A existují muži, kteří by bez své přítelkyně chodili stále v tom samém až do rozpadnutí. A pak jsou muži, kteří v darovaném oblečení nechodí. Pak ti, co v něm chodí jen z povinnosti, protože to přece dostali od přítelkyně. A nakonec ti, kteří to nosí rádi.

7. Věnuje se vám i na veřejnosti

A to je pro některé velký krok. Nemusíte se mu hned věsit kolem krku při každé příležitosti nebo zběsile cloumat jeho ramenem. Nechte jej, ať vás vezme za ruku a nechte se políbit na čelo. Bude to pro něj znamenat hodně.

8. Znáte jeho rodinu

Další velký krok. Většina mužů nemá žádnou chuť seznamovat svoje rodiče a sourozence s partnerkami, ohledně kterých cítí nejistotu. A tím nemyslíme náhodné setkání na ulici. Pokud vás seznámí se svou rodinou, berte to na stejnou váhu jako krok 5, počítá s vámi i do budoucna.

Autor:
Publikováno: 30. 9. 2012 22:18 Nahlásit obsah