Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak s úplnou jistotou poznáte, že vás partner podvádí s někým jiným?

Jak s úplnou jistotou poznáte, že vás partner podvádí s někým jiným?

Někteří muži umí nevěru zamaskovat tak dokonale, že by vás ani ve snu nenapadlo, že svou energii vybíjí i jinde. Existují ale jisté znaky nevěry, podle kterých ženy poznaly, že svého muže sdílí i s jinou. Pojďte se na ně podívat!

Jak již bylo napsáno. Někteří muži podvádí bez absolutní změny chování či zvyků a někteří muži své ženy nepodvádí a přesto se chovají zvláštně. Ale jistota je jistota.

Pokud svého milého podezříváte, pojďte se podívat na nejčastější možné znaky nevěry:

1)      Nosí mobil neustále u sebe

„Můj přítel přestal nechávat mobil na stole, nosil ho pouze v kapse a bral si ho s sebou dokonce i do koupelny. Vymlouval se na to, že si na něj zvykl. Nakonec jsem zjistila, že měl hned dvě ženské!“

2)      Má vypnuté vyzvánění na mobilu

Pokud má váš přítel najednou stále vypnuté vyzvánění a vymlouvá se, že si ho zapomněl zapnout, zbystřete! Není to hned usvědčující důkaz, ale schovávání telefonu a vypnutí jeho vyzvánění je varovný signál.

3)      Internetový fanda

Celý den surfuje po netu? Pokud je váš milý aktivnější na sociálních sítích, skrývá před vámi své emaily či dokonce zavírá okno prohlížeče kdykoliv projdete kolem, mějte se na pozoru. Je sice možné, že vám chystá narozeninové překvapení, ale kdo ví, jestli příjemné?

4)      Tráví doma méně času

Více práce nebo nový koníček, do kterého vás nezapojil? Více akcí s kamarády? Chce více prostoru? Zkuste se zapojit do jeho koníčků, počkat ho před prací nebo si s ním povídejte o tom, jaký měl den. I z toho se dá vyčíst hodně.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 30. 8. 2012 21:02 Nahlásit obsah