Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak znásobit orgasmus u chlapa? Toto by měla znát úplně každá holka!

Jak znásobit orgasmus u chlapa? Toto by měla znát úplně každá holka!

Každá žena chce být tou nejlepší milenkou. Vy jí možná už jste. Možná k ní nemáte daleko. Možná ještě potřebujete pár rad. Víte, jak znásobit mužův orgasmus?

1. Věnujte pozornost jeho hlavě

I když se těšíte na jeho poklad dole, věnujte čas také oblasti hlavy. Polibek na ústa, lehké zatahání za ušní lalůček, laskání kůže na krku. Místa na hlavě obsahují velké množství nervových zakončení a byla by škoda je nevyužít.

2. Nechejte mu výhled

Nejraději ze sebe servete všechno oblečení a odhodíte ho na podlahu. Co takhle na to jít jinak? Postavte se před něj a vychutnávejte si jeho pohled klouzající po vašem odhalujícím se těle. Muži milují se dívat. Tak proč jim to nedopřát?

3. Dbejte na řádnou předehru

Koneckonců, k vrcholovému výkonu taky nejdete bez rozcvičky. Co takhle masáž penisu před džíny? Nejen, že tím aktivujete miliony nervových zakončení, ale také nastartujete jeho citlivost vnímání doteků.

4. Orální práce

Než na to doopravdy skočíte, věnujte se partnerovi trochu jazykem. Přejíždějte po jeho penisu nahoru a dolů a nezapomínejte na velmi citlivou uzdičku, která má co do činění se sílou prožitého orgasmu. Stimulujte uzdičku minutu nebo dvě a poté si partnera rychle osedlejte.

5. Slovník zlobivé holky

Pokud chcete váš sexuální požitek posunout trochu dál, vyzkoušejte „dirty talk“. Povězte mu, co přesně a jak chcete, nevynechávejte detaily. Nazývejte věci pravými jmény, neuchylujte se k infantilním zdrobnělinám.

6. Přiveďte ho na okraj

Ale nenechte jej vyvrcholit, i kdyby se měl zbláznit. Znovu a znovu zadržovaný orgasmus bude o to silnější. Možná to od vás obou bude chtít trochu tréninku, výsledek však jistě bude stát za to.

Autor:
Publikováno: 23. 3. 2013 09:41 Nahlásit obsah