Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Pokud váš milovaný dělá těchto 8 věcí - Nenechte ho nikdy odejít!

Pokud váš milovaný dělá těchto 8 věcí - Nenechte ho nikdy odejít!

Pokud vás muž opravdu miluje, poznáte to nejméně ze sedmi projevů jeho chování, když už je tedy dost chlap na to, aby se vyjádřil. Nebaví vás ale čekat, až se vaše láska, do které jste zamilovaná, vyjádří? Nezoufejte! Možná, že vám to dává najevo, avšak vy jeho signály jen chybně čtete.

Mužské pokolení totiž po staletí pečlivě pilovalo umění neverbální komunikace a dopracovalo se ke stovkám způsobů, jak ta dvě osudná slova vyjádřit, aniž by se muselo uchýlit ke slovům…

Miluje vás, když…

…si všímá vašich přátel a vaší rodiny. Jakmile se do vás muž zamiluje, trvá mu přibližně půl minuty, než ho napadne využít pomoci vašich přátel a rodiny k tomu, aby vás získal. Ženy jsou mnohem citlivější na názor okolí než muži, a pokud usilují o dlouhodobý vztah s námi, navázání kontaktu s našimi blízkými je nutností. Mějte proto oči otevřené: Jakmile nabídne, že sepíše vaší matce daňové přiznání nebo dohodí vaší kamarádce svého kamaráda, je to zaručené znamení, že to s vámi myslí vážně.

Nemiluje vás, když…

…se vašim přátelům a rodině vyhýbá.

Miluje vás, když…

…je schopen nečekané oběti. Muž, který vás považuje za důležitý prvek svého života, se ovšem bude jen těžko vzdávat něčeho pro něj důležitého. Přesto pokud s vámi vyrazí do kina na slaďák místo na fotbal s kamarády, nebo pokud vás bez řečí doprovodí na svatbu vašeho bratrance, je jasné, že vaše zájmy leží ve stejné rovině. Jakmile třeba muž přestane kouřit, nebo se začne oblékat lépe, evidentně podle vašeho vkusu, je jasné, kam míří. Možná si to ještě ani sám neuvědomuje, ale chce s vámi zůstat nadlouho.

Nemiluje vás, když…

…vám neustále připomíná, co všechno už pro vás udělal a obětoval. Nikdo nevydrží pořád dokola poslouchat, co ten druhý pro něho všechno dělá. Za chvíli byste se začala cítit, jako by vám chtěl partner vnutit pocit viny.

Miluje vás, když…

…skládá zbraně brzy po začátku hádky. Jak jste si už mohla někdy všimnout, muži chtějí vždycky hrát, i když zrovna nemají pravdu. Jenomže když muž raději ustoupí, i kdyby se jednalo o umístění pohovky v obývacím pokoji, dává vám jasně najevo svůj vstřícný postoj k vám i závazek, kterého se nebojí.

Nemiluje vás, když…

…vás nechá vyhrát, ale hned to komentuje slovy: „Dobrá, ať je po tvém. Mně už je to jedno.“

Miluje vás, když…

…si oblékne zástěru a uvaří vám něco dobrého. Jakmile muž překročí tradiční hranice mezi pohlavími, je to známka toho, že se ve vztahu posouvá za hranice role milence do role partnera. To, že vám vypere, když jste nemocná nebo připraví vaše oblíbené jídlo, to jsou známky toho, že se vám muž chce přiblížit, abyste byla šťastná.

Nemiluje vás, když…

…koná dobré skutky, aby od vás něco získal. „Já jsem vyvenčil psa, ty bys mi proto mohla nachystat večeři.“

Miluje vás, když…

…má pro vás ten pravý dárek. Parfém, čokoláda, sexy prádlo a další klasické milenecké dárky jsou vhodné na začátku vztahu, avšak při delším chození by tyto předměty už vypadaly neosobně. Ovšem když si láme hlavu s tím, co vám pořídí nebo vyrobí, když prochází obchody a věnuje shánění dárku k narozeninám pozornost ještě před tím, než je oslavíte. Tohle všechno jsou známky toho, že to s vámi myslí vážně.

Nemiluje vás, když…

…úplně zapomíná na vaše narozeniny, svátek, výročí a odbude vás tím, abyste neotravovala, nebo vám oznámí, že dávat si dárky je pitomost.

Miluje vás…

…pokud vám volá jen tak. Zatelefonovat vám, protože to slíbil, je povinnost. Pokud však volá, i když si chce jen popovídat, je to znamení, že na vás myslí každý den.

Nemiluje vás, když…

…vám volá nad ránem opilý a snaží se vás přemluvit k sexu.

Miluje vás, když…

…přestane při sexu myslet jen na sebe. Co se milování týče, jsou muži při sexu hnání k cílové rovince jinak než ženy. Když vyslovuje vaše jméno, je něžný nebo se s vámi líbá během sexu, znamená to, že mu na vás záleží a chce, aby byl sex s ním pro vás krásný zážitek. Hledá, co je vám příjemné.

Nemiluje vás, když…

…začnete rozpoznávat, že s vámi jedná podle zaběhnutého scénáře, který nejspíš aplikoval na každou, kterou měl před vámi.

Miluje vás bezmezně, když…

…vás pozoruje, když spíte. Jenomže to se dozvíte jen velmi obtížně.

Zeptaly jsme se mužů, jak ženám vyznávají lásku:

 

Lásku nevyznávám každých 14 dnů, protože jsem ženatý. Když už se však k tomu dostanu, dokazuji to činy, podle kterých manželka pozná, že ji mám rád a chci ji udělat radost. Mnozí muži hravě dokážou vzbudit v ženě dojem, že se s ní chtějí vyspat. Ženy by měly přemýšlet, jestli je vyznání lásky pravdivé.

Pavel, 27 let, hudebník

Na základní škole to bylo jednoduché. Když kluk miloval holku, pocákal ji inkoustem a namočil jí vlasy do umývadla. Teď to máme horší, když jsou všude samé počítače a tablety.

Vladimír, 52, chirurg

Ta slova říct nedokážu, lásku nevyznávám. Prostě jsem to nikdy nikomu neřekl. Když mám dát najevo, že ji mám rád, koupím dárek nebo kytku. „Miluji tě“ dnes říká každý bez rozmyslu…

Martin, 24 let, cukrář

Své dívce jsem řekl, že ji miluju, když jsme spolu začali chodit. Ženy tohle slyší rády a moc neuvažují, jestli je to od muže upřímné. Spíše je důležité, jestli se podle svých slov pak tito dva lidi chovají.

Tomáš, 30 let, podnikatel

Publikováno: 11. 2. 2013 02:31 Nahlásit obsah