Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Schovala se pod postel, aby zjistila, jestli ji přítel podvádí. O malou chvíli později to přišlo...

Schovala se pod postel, aby zjistila, jestli ji přítel podvádí. O malou chvíli později to přišlo... Zdroj: Gettyimages.com

Milé dámy, věříte svému manželovi či příteli? A napadlo by vás někdy jej nějak vyzkoušet, zda vám je věrný?

Před několika dny se na internetu objevil příběh jedné velmi zoufalé dívky, která se snažila svého přítele nachytat, a my vám ho dnes přinášíme! Tak čtěte dál a dozvíte se, že ne vždy se takovéto chování vyplácí.

FOTO: Shutterstock.com

Dívka se rozhodla svého přítele, se kterým žila, vyzkoušet. Napsala mu dopis, ve kterém mu oznámila, že ho už nemiluje a odchází od něj. Poté dopis položila na postel, pod kterou se zároveň i schovala a čekala, až se vrátí domů.

Když její přítel přišel, všiml si, že dívka není doma. Nachystal si tedy oběd, vykoupal se a chtěl si jít po práci odpočinout a v tom dopis uviděl. Dívka s napětím čekala na přítelovu reakci.

FOTO: Shutterstock.com

Muž nejdříve jen nehybně stál, poté si sedl na postel, vzal do ruky mobil a začal zvesela telefonovat: „Ahoj zlato, konečně jsem se zbavil té hloupé krávy, tak jsem za chvíli u tebe. Jen mi je líto té doby, kterou jsem kvůli ní ztratil, ale my to doženeme. Hned jsem u tebe.‘‘ Poté vstal a z bytu odešel.

Dívka ležela jako opařená, nemohla uvěřit svým uším, tohle opravdu nečekala. Když se po nějaké chvíli vzpamatovala, zpod postele vylezla. V tom si všimla, že na dopise, který svému příteli nechala, je něco napsáno.

„Lásko, příště až mě budeš chtít nachytat, schovej se lépe, šly ti vidět nohy. Šel jsem do obchodu, za chvíli jsem zpět. Miluju tě!‘‘

Takže dámy pamatujte, důvěra a láska jsou ty nejdůležitější věci, které by ve vztahu měly být.  

Autor:
Publikováno: 15. 9. 2016 18:43 Nahlásit obsah