Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Sedmero lží, které říkají všechny holky. Určitě zde najdete i tu svoji!

Sedmero lží, které říkají všechny holky. Určitě zde najdete i tu svoji!

Ženy nejsou žádná neviňátka. V touze udržet vztah a vypadat před muži bezchybně se uchylují k mnoha lžím a přetvářkám. Muži, víte, v čem vám ženy lžou?

1. „Ty šaty byly ve slevě.“

Nebyly. Když pomineme, že by nejlépe ušetřila, kdyby si je nekoupila vůbec, samozřejmě se kvůli tomu cítí špatně, a proto lže.

2. „Máš největší/nejhezčí penis, jaký jsem kdy viděla.“

Nemáte. Odborníci tomuhle říkají bílá lež- vás potěší a jí neublíží. Takže si můžete být jistí, že pokud opravdu neoplýváte výstavnými rozměry, vaše žena vás jen trochu mystifikuje. Na rozdíl od mužů ženám na velikosti mužských přirození nezáleží.

3. „Spala jsem jen se dvěma muži.“

Počítejte spíš 4 a více. A spolehnout se můžete také na to, že si je moc dobře pamatuje. Ženy rády udávají nižší počet sexuálních partnerů, protože nechtějí vypadat jako lehké holky. Jiná teorie udává, že pokud chcete opravdu znát počet jejích sexuálních partnerů, vynásobte její číslo dvěma.

4. „K výročí mi nic nedávej.“

A k Vánocům taky ne. Ženy prý často říkají to, co si myslí, že jejich muži chtějí slyšet. Možná se opravdu vzdala představy oslavy výročí, můžete se ale vsadit, že představě rozbalování luxusní krabičky nebo přičichnutí k obrovskému pugétu růží se rozhodně nebrání.

5. „Nemám ráda děti a žádné rozhodně nechci.“

Možná to myslí opravdu upřímně, ale někde v temném zákoutí její mysli tichounce tikají biologické hodiny. Ženy moc dobře ví, že na muže se musí pomalu. Každá z nich však jednou dosáhne věku, kdy si začne na internetu nenápadně zjišťovat, co to jsou plodné a neplodné dny a vybírat dětskou výbavičku.

6. „Klidně si s nimi skoč na jedno.“

Pokud zůstanete u jednoho. Žádná z žen nechce vypadat jako hysterka, ale žádná by se také nebránila, pokud byste raději navrhli koukat na stopadesátou reprízu Lásky nebeské.

7. „Nic bych na tobě nezměnila.“

Kecá. Můžete si být jisti, že pokud by mohla, změnila by vaši vizáž na Ryana Goslinga, nebo minimálně na Hugh Jackmana, zaměstnala by vás na lukrativní pozici v bankovnictví a udělala by z vás kuchaře a uklízečku v jednom. Ona ale moc dobře ví, že pro vztah získá mnohem víc tím, že bude držet jazyk za zuby.

Autor:
Publikováno: 26. 3. 2014 00:00 Nahlásit obsah