Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Šest divných úchylek, které mají lidé mezi námi. Tohle vám mozek jen tak nepobere!

Šest divných úchylek, které mají lidé mezi námi. Tohle vám mozek jen tak nepobere!

Znáte někoho ve svém okolí, kdo trpí dendrofilií neboli fixací sexuálního pudu na stromy? Či koho vzruší, když se v davu přimáčkne k ženě? Podívejme se, jaké jsou ještě další neobvyklé sexuální úchylky.

Každý máme něco, někdo rád sadomasochistické hrátky, jiný s rozkoší hledí na ženské kalhotky. Na světě je mnoho sexuálních úchylek, některé, jako například pedofilie, zoofilie apod., jsou všeobecně známé, my si posvítíme na ty neobvyklé.

Mám rád sochy!

Pokud někoho vzrušuje pohled na vytesanou sochu a po nekonečném zírání na vystavené dílo přemýšlí, kam se ukrýt do soukromí, trpí statuofilií. Socha nemusí sloužit pouze jako sexuální podnět, dotyčný se na ní  může i sexuálně ukájet.

Žiletky, to je moje

Někteří jedinci jsou vzrušení, když mohou žene žiletkou rozříznout oděv. Jejich oblíbená hra může zprvu vypadat nevinně jako sexuální zpestření, pokud ale muž nedosáhne vzrušení jinak než bez rozřezání oděvu, jedná se o problém.

Miluju davy!

Někteří lidé chodí do davu schválně ne proto, aby vám zkusili vzít peněženku, ale proto, aby se na vás mohli tisknout a lepit. Nesmírně je to totiž vzrušuje. Takoví lidé trpí flouterstvím. Takže až se na vás někdo bude v tramvaji zase lepit, můžete jim vynadat do flouterů!

Dědečku, vy jste ale sexy!

Gerontofilie je sexuální úchylka, kdy se vám líbí staří lidé. Je tu ale rozdíl v tom, když chodíte se starším přítelem, protože vám imponuje, oceňujete jeho vlastnosti a jeho zkušenosti. To je v pořádku. U gerontofilie nejste schopni souložit s nikým jiným než s výražně starším mužem.

Do sadu jako do ráje

Většina lidí má ráda stromy, poskytují stín, dávají nám kyslík a dřevo. Někdo je má ale rád i jinak. Sexuálně. Pokud trpíte dendrofilií, pak vás přitahují stromy. Chcete se jich dotýkat, hladit a dělat s nimi i jiné věci. Když jdete do lesa či do sadu, připadáte si jako v ráji. Jenom si vybrat.

Trýzni mě!

Některým lidem vyloženě vyhovuje, když je jejich protějšek trýzní. Nemusí se jednat jenom o fyzické trýznění, ale i o psychické, což je mnohdy i horší. Partneři ve vztahu neustále vyvolávají konflikty a nepokoje, když je vše v pořádku, necítí se dobře. Chtějí být  napjatí a rozrušení.

Dále existují již známější formy sexuálních úchylek, jako je fetišismus, pedofilie, zoofilie, transvestitismus a jiné. Někdy může jít jenom o slabou formu těchto úchylek, jindy jsou tyto pudy tak silné, že co se zezačátku mohlo jevit jako legrace (představte si někoho, koho přitahují sochy a jde do muzea voskových soch), ke konci se u něj ale může projevit až mánie a musí být pod lékařským dozorem.

Autor:
Publikováno: 17. 9. 2012 17:58 Nahlásit obsah