Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Šest lží, které říkají muži před sexem. Určitě zde najdete i toho svého!

Šest lží, které říkají muži před sexem. Určitě zde najdete i toho svého!

„Mám překrásnou sbírku motýlů. Nechceš ji vidět?“ Tak těmto dobám už dávno odzvonilo. Dnešní muži totiž objekt svého sexuálního zájmu lákají úplně na něco jiného. Jaké jsou jejich nejčastější fígle?

Většina mužů, která má zrovna chuť na sex, záměrně lže. Ve skutečnosti se však nejedná o lež v pravém slova smyslu, jde spíš o hozenou návnadu, kterou žena jednoduše rozpozná. A buď se jí chytne, nebo ne. Jaká slovíčka muži v tomto případě zpravidla používají? Čtěte dál!

1. Nechceš se projít?

Tak tuhle okřídlenou frázi snad slyšela skoro každá žena. A kde muži tuto větu nejčastěji a rádi používají? Samozřejmě, že na diskotékách nebo na zábavách. Ženám či dívkám, které na tuhle otázku kývnou, však musí být jasné, že spolu nepůjdou pozorovat Velký vůz nebo padající hvězdy…

2. Půjdeme ke mně? Stáhnul jsem jeden super film.

Seznámila jste se s jedním prima klukem a dá se říct, že jste spolu začali chodit. Sledování filmu může být výbornou záminkou k tomu, aby vás dostal do postele. Nebo myslíte, že tuto otázku myslí zcela vážně a záměrně vám nelže?

3. Přišla bys mi pomoci s večeří?

Když spolu s mužem nebydlíte, scénář je i v tomto případě jasný. Samozřejmě, že sex. A to ať už s prázdným, nebo s plným žaludkem. Vězte, že do svého příbytku se vás muž pokusí vmanévrovat jakýmkoliv způsobem.

4. Mám psa. Nechceš se na něj podívat?

Muž vás může k sobě domů nalákat i na svého domácího mazlíčka, ať už jde o psa, kočku, papouška nebo morče – to je vlastně úplně jedno. V tomto případě, aby dosáhl svého cíle, totiž spoléhá na typickou ženskou zvědavost.

5. Chci se jenom přitulit

Věc se má tak. Jste u muže, se kterým jste měla dosud dvě tři schůzky, poprvé u něj na bytě. Situace se vyhrocuje a začíná být víc než romantická. Teď je na řadě „tah na branku“ – a chlapi se právě v této chvíli často a rádi uchylují k další lži. Tedy k tomu, že by se s vámi chtěli „jenom“ přitulit. Anebo jim také často bývá zima a potřebují zahřát.

6. Sex na prvním rande? Ale kdepak…

Dostane vás do postele hned na první schůzce a ještě vám tvrdí, že tohle vlastně nikdy nedělá a že se právě v tomto případě jedná o výjimku. Můžete mu věřit, nebo ne. Možná, že vám to ale bude v dané situaci úplně fuk.

V čem muži nás ženy v sexuální oblasti dále často klamou?

  • Ještě žádná si nestěžovala.
  • Poloha na misionáře mě fakt baví.
  • Kondom mi nevadí.
  • Porno mi nic neříká.
  • Ani si nepamatuju, s kolika ženami jsem spal.

A po sexu?

  • Bylo to fajn.
  • Zavolám ti.
Autor:
Publikováno: 25. 9. 2012 10:45 Nahlásit obsah