Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu?

Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu?

Není ani tak důležité, co ženy dělají, jako to, co by dělat neměly. Máte problém ve vztahu? Nerozumíte si s partnerem? Možná děláte některou z následujících chyb.

1. Zbytečně žárlíte

Měla byste totiž vědět, že koukání po jiných ženských prostě patří k mužské přirozenosti. Pokud tedy začnete brunátnět vzteky pokaždé, co váš muž uhne pohledem k právě procházející krasavici, dáváte tím najevo, že se cítíte nejistá. Problém je ve vašem sebevědomí a v důvěře v partnera.

2. Nedáváte mu dostatečný prostor

Pokud má muž špatnou náladu, nebo se mu nechce do řeči, je nejlepší jej nechat o samotě. Muži a ženy se vypořádávají se svými emocemi rozdílně a obzvláště muži si věci rádi nechávají pro sebe. Naléhat na něj, aby se vám svěřil, není zrovna tím nejlepším nápadem.

3. Nestaráte se o sebe

Klidně bychom to mohli považovat za největší problém ve dlouhodobých vztazích a také za častý důvod k nevěře. Je až neuvěřitelné, kolik žen si myslí, že pokud jsou ve spokojeném vztahu, nemusí o sebe pečovat. Pokud se vám váš vztah nezdá být takovým, jakým byl na začátku, tohle může být jedním z důvodů.

4. Kromě svého vztahu nemáte žádný život

Ve vašem vlastním zájmu, nesoustřeďte svůj veškerý zájem na vztah. Nezapomínejte na své přátele, choďte do společnosti, udržte si své zájmy. Nejenže se po případném rozchodu neocitnete ve vzduchoprázdnu, ale také budete pro svého partnera více žádoucí.

5. Jste pasivně agresivní

Umí to spousta žen. Je to takové to typické „nic“, které dostanou muži v odpověď na otázku, co vám je. A pak v sobě jen dusíte hněv a čekáte. Je to otravné a zbytečné a lépe uděláte, pokud rovnou přejdete k tomu, co vás trápí.

6. Neberete jej vážně

Nikdo není dokonalý, ani vy. Neustálé připomínky k tomu, co dělá, posměšky, jízlivé poznámky a nemístná ironie žádnému muži ego nepozvedne. A muži potřebují chválit.

7. Neoceňujete na něm, co vše pro vás dělá

Znovu, nevšímejte si toho, co nedělá a zaměřte se místo toho na to, co dělá. Závidíte některým kamarádkám, že pravidelně dostávají květiny? Ten váš vám je sice nenosí, ale umí po sobě uklidit. Zapnout pračku. Připravit večeři. Čím více jej budete chválit, tím větší bude mít pocit, že je proč se snažit.

8. Jste věčně nepříjemná a nabručená

I tohle může být zdánlivě nezávažný problém. Jasně, nemůže být každý den posvícení. Ale sedm dní v týdnu? Věřte mi: nikdo dlouhodobě nevydrží s věčně nabručenou a negativně naladěnou osobou.

9. Snažíte se jej změnit

Každý má své chyby. Některé ženy vstupují do vztahu s tím, že svého partnera změní. Nezmění. Protože jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš.

S ohledem na výše uvedené, malých úspěchů se dá dosáhnout poměrně jednoduše. Nelíbí se vám přítelův vkus na boty? Jemně ho popostrčte k jiným, například jako „V těch nových džínách vypadáš sexy… a ještě víc by ti slušely s těmito botami.“

10. Preferujete špatnou podobu lásky

Vyložme si to jednoduše. Bourák, kytice růží, šampaňské, luxusní večeře, nebo společně ukuchtěné jídlo a film na DVD? Spousta žen by si ráda přála, aby jim muži nosili květiny. Pro muže však toto gesto nic neznamená. Vnímejte, co má rád a kdy se cítí spokojeně a neočekávejte od něj nic, co se zdá být běžné pouze v romantických filmech.

Zdroj: yourtango.com

Autor:
Publikováno: 13. 5. 2018 07:00 Nahlásit obsah