Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Ženatý muž se už několik let scházel s jinou ženou. Jeho důvod vás rozhodně dostane

Ženatý muž se už několik let scházel s jinou ženou. Jeho důvod vás rozhodně dostane Zdroj: http://jarridwilson.com/

Známý bloger Jarrid Wilson se před nějakou dobou na svém blogu oficiálně přiznal k něčemu, co nikdo nečekal. Prozradil na sebe opravdu velkou pikantnost, která všechny překvapila.

„Musím se vám k něčemu přiznat, již delší dobu se s někým scházím a to i přesto, že jsem ženatý.

Je to úžasná žena. Je hezká, milá, chytrá a silně věřící. Rád s ní chodím na večeři, beru ji často do kina a na různá divadelní představení a nikdy ji nezapomenu pochválit, jak moc jí to sluší. Už si ani nevybavuji, kdy jsem se na ni naposledy zlobil déle než 5 minut, protože její úžasný úsměv mi vždy zlepší náladu.

Foto: Instagram jarridwilson

Každý den mě dokáže něčím báječným překvapit, svou neohlášenou návštěvou v práci, výborně uvařeným obědem nebo dokonce domácím dezertem. I přesto, že jsem ženatý, jsem vděčný za to, že se takto mohu s někým scházet. Vám všem to může vřele doporučit.

Ale počkat, nevím, jestli jsem na začátku vůbec řekl, že žena, se kterou se scházím, je moje manželka? A co jste vlastně čekali?

To, že si někoho vezmeme, přece neznamená, že musíme přestat randit. Chci se pořád scházet se svou ženou, i přesto, že máme už po svatbě. Několik vztahů na této chybě ztroskotalo, přestali žít jako partneři.

Foto: Instagram jarridwilson

To, že už toho druhého známe natolik, by nám nemělo bránit v tom, si vyjít na rande a znovu, alespoň na malý moment pocítit tu zvláštní nervozitu, jako na první schůzce. Když se ráno probudíte, podívejte se na chvíli na svého partnera tak, jako v prvních dnech manželství a uvidíte, jak velký posun to pro váš vztah bude.

Zájem, to celé je klíčem ke šťastnému vztahu nebo manželství. Nikdo přece nechce být s někým, pokud mu na něm nezáleží.

Věřte mi, vezměte svou ženu na rande, hýčkejte ji. To, že vám řekla „ano“ ještě neznamená, že by tohle všechno mělo skončit.“

Autor:
Publikováno: 7. 9. 2016 16:09 Nahlásit obsah