Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Lída (24): „Prodávám v sexshopu a je to fajn práce“

Lída (24): „Prodávám v sexshopu a je to fajn práce“

Není práce jako práce. Pro někoho znamená robota jenom způsob, jak zaplatit dluhy, a pro jiné je to jejich koníček. Někteří máme sedavé kancelářské práce, jiní skáčeme s padákem a další radíme lidem v erotických pomůckách.

Přesně jako čtyřiadvacetiletá Ludmila z Brna. Po škole vystřídala několik zaměstnání až se ustálila v obchodě s erotickými pomůckami. Práci si nemůže vynachválit a po studu není ani památky. Říká, že je to jako prodávat jakékoli jiné zboží.

 

Jak dlouho už pracuješ v Erotic City?

Už rok a půl. Teď dělám vedoucí prodejny a školitelku. Jelikož minulé zaměstnání mi nevyhovovalo a dělala tu kamarádka, která mi práci doporučila, že je to fajn. A měla pravdu.

Styděla ses ze začátku radit lidem s výběrem erotických pomůcek?

Nestyděla. Dřív jsem pracovala v parfumerii a v obchodě se spodním prádlem a tam se ptáš na stejné věci: „S čím mohu poradit, hledáte něco konkrétního, jakou máte představu…“ A navíc se ti lidé stydí hrozně moc, když k nám vejdou, tak by nebylo moc na místě, abych se styděla taky.

Co se nejvíc kupuje?

Vibrátory, jednoznačně.

Jak lidem radíš co koupit?
Zeptám se jich a musím zjistit, co od toho čekají. Hlavně na ně musí být člověk příjemný, jelikož, jak už jsem řekla, se ti lidí stydí a nechci, aby odešli s prázdnou.

Musíš mít všechny pomůcky osobně vyzkoušené?

Ne nemusím a ani to není možné při tom počtu. Musím o nich jenom umět mluvit.

Co sis sama už koupila?

Prádlo, vibrátore, vibrační vajíčko, Venušiny kuličky.


Co říká okolí na to, že máš tak nevšední práci?

Nemyslím si, že by to někomu vadilo. Spíš naopak využívají slev a zajímají se o to, co k nám chodí za zákazníky.


Chodí do obchodu častěji muži nebo ženy?

Je to tak 50 na 50. Ženy většinou ví, co chtějí, a muži si nechají poradit a utratí víc. A průměrně tam nechají tři až čtyři tisíce korun. Ale také záleží na ročník období – Vánoce a léto jsou silnější.

Co bych lidem doporučila?

Zini vibrátor, protože je tichý, krásný, elegantní, do sprchy, luxusní materiál. Musely byste ho vidět J. Nebo We – Vibe 3, jelikož to je jediný vibrátorek pro páry, je vodotěsný a navíc na dálkové ovládání.

Autor:
Publikováno: 20. 10. 2012 15:51 Nahlásit obsah